20 znaleziono

Busy do Exeter – to doskonały sposób na wyjazd.

Exeter to miasto katedralne w Devon w Anglii nad rzeką Exe. W mieście tym znajdują się dwa kampusy Uniwersytetu Exeter – Streatham Campus i St Luke’s Campus. W miejscu tym znajduje się naprawdę wiele ciekawych atrakcji. Pomnik Richarda Hookera, anglikańskiego teologa z XVI wieku, który urodził się w Exeter, zajmuje bardzo ważne miejsce w popularnej katedrze, która znajduje się praktycznie w centrum miasta. Synagoga Exeter to trzecia najstarsza synagoga w Wielkiej Brytanii, wybudowana w 1763 roku. Kościół świętego Tomasza, zbudowany w XIII wieku tuż za murami miasta zachwyci wiele osób. 

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Exeter

Busy do Exeter z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Anglii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Exeter

Jak to wygodnie zorganizować?

Jeżeli chcesz w szybki sposób zorganizować ciekawy wyjazd do Anglii, skorzystaj z rewolucyjnej wyszukiwarki, która jest naprawdę niesamowicie prosta w obsłudze. Za pomocą bazy firm oferujących przewóz osób, która nazywa się „Busem do Polski” z łatwością znajdziesz najlepszego przewoźnika. Na początku wejdziesz na stronę internetową i wpisać dokąd chcesz jechać. Na przykład wpisz – miasto Exeter. Koniecznie podaj swój numer telefonu. Jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ w ten sposób przewoźnik sam się z Tobą skontaktuje. Przewoźnik zabierze Cię prosto z pod Twojego domu, pod wskazany adres. To doskonała opcja dla osób, które nie znają języków obcych i boją się same wyruszyć w podróż. Busy do Exeter

Jak zamówisz busa i jak dojedziesz?

Busy do Exeter dojedziesz naprawdę bardzo szybko, więc warto skorzystać z takiej usługi. Do Anglii możesz jechać na przykład w celu znalezienia pracy, co w dzisiejszych czasach jest bardzo popularne.

Zamówisz busa wysyłając sms do wszystkich przewoźników którzy jadą na tej trasie. Wpiszesz tylko skąd dokąd jedziesz, datę wyjazdu, numer telefonu. Przewoźnicy otrzymają wiadomości z Twoim zamówieniem i jeśli mają wolne miejsca będą do Ciebie dzwonić i proponować przewóz Busem do Anglii. Ty wybierzesz tylko przewoźnika i najlepszą cenę przejazdu.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Exeter

Rewolucja w wyszukiwaniu przejazdów międzynarodowych – Busy do Worcester

Rewolucyjne narzędzie

Szukasz rewolucyjnej wyszukiwarki, za pomocą której znajdziesz najkorzystniejszą ofertę przejazdu z punktu „a” do punktu „b”? Nie musisz dalej szukać. Znalazłeś. Wejdź na stronę Bus-do-Polski.pl i wpisz podstawowe dane – skąd i dokąd chcesz jechać, a także kiedy ta podróż ma się odbyć. W odpowiedzi, jeśli tylko podasz numer telefonu, dostaniesz oferty od przewoźników, którzy planują taką podróż Ci zaoferować. Sam wybierzesz najkorzystniejszą cenę. 

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Worcester

Busy do Worcester z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Anglii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Worcester

Dla Klienta – wszystko

Niezależnie od tego, jaką pracę wykonujesz w Wielkiej Brytanii, jedno jest pewne – chcesz bezpiecznie i spokojnie wrócić do domu. Niezależnie od tego czy do domu w Polsce wracasz często, czy też nieco rzadziej, masz prawo do komfortowej podróży, którą będziesz miło wspominał. 8-osobowe busy to gwarancja bardzo komfortowej podróży. Małe i wygodne pojazdy sprawią, że podróż będziesz wspominał z uśmiechem na ustach. Warto, abyś miał świadomość, że zostaniesz odebrany z miejsca, które wskażesz i zostaniesz zawieziony również pod miejsce, które wskażesz. Czy może być coś bardziej komfortowego? W pracy sezonowej na pewno dość się napracowałeś. Teraz czas na komfort i wygodę.

W mieście Worcester

Miasto Worcester jest mocno związane z Polonią. Działa tam między innymi Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawła II. Bardzo często właśnie z tego miasta pochodzą ciekawe oferty pracy – zarówno sezonowej, jak i pracy stałej, dla osób, które chcą tylko szybko zarobić duże pieniądze, jak i dla osób, które szukają rozwoju i chcą nabrać doświadczenia zawodowego. Miasto jest piękne, a busy do Worcester dojeżdżają za niewielką opłatą, oferując bardzo komfortową podróż. Busy do Anglii to dziś chleb powszedni, choć wiele osób wybiera także samoloty. Jedno jest pewne – miasto Worcester to cel podróży zarobkowej wielu Polaków. Bus z Polski do Worcester znajdziesz bez trudu.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Worcester

Busy do Cowentry w Wielkiej Brytanii

Pracujesz w Wielkiej Brytanii? Jeżeli jesteś przedstawicielem płci męskiej, to być może pracujesz w branży budowlanej? A jeżeli jesteś kobietą, to bardzo możliwe, że pracujesz jako pielęgniarka albo opiekujesz się osobami starszymi. Możliwości jest wiele. Tak czy inaczej, pewnie czujesz, że Twój dom jest w Polsce i chcesz często odwiedzać swoich bliskich? Dzisiaj jest to możliwe.  Busy do Coventry to wygodne rozwiązanie dojazdu.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Coventry

Busy do Coventry z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Anglii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Coventry

Busem do Polski – do domu, bo tęsknota nie jest fajna

Zamawianie busa na platformie Bus-do-Polski.pl jest szalenie wygodne i nie sprawia żadnego problemu nawet osobom, którym zwykle korzystanie z nowoczesnych technologii sprawia wiele trudności. Aby zamówić Busy do Coventry wystarczy tylko wpisać skąd i dokąd chcesz jechać, a także wskazać datę. I to wszystko. Później już tylko czekasz na telefony z ofertami od przewoźników, z których wybierzesz najkorzystniejszy dla siebie wariant. Co ciekawe, przewoźnik odbierze Cię z miejsca, które wskażesz i zawiezie również w miejsce, które wskażesz. To wielka wygoda i duże ułatwienie. 

Popularne atrakcje w Coventry

Miasto Bedford  jest bardzo popularne wśród Polaków w Wielkiej Brytanii. Polacy przyznają, że jest to miasto, w którym czują się dobrze i absolutnie nie narzekają na warunki życia. Czują się w tym mieście bezpiecznie. Dlatego też bardzo często znajomi i członkowie rodziny zachęceni dobrymi opiniami także w tym mieście postanawiają poszukać szansy na lepsze życie, lepszą pracę, Ciekawy wyjazd do Anglii to jak najbardziej wyjazd, aby zwiedzić miasto Bedford czy miasto Coventry. Niezależnie czy jedziesz zwiedzać czy jedziesz do pracy, Wielka Brytania warta jest odwiedzenia. Busem do Coventry może być i tanio i komfortowo.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Coventry

Czy warto podróżować busem z Polski do Cambridge?

Planujesz podróż busem do Cambridge? Najlepszą opcją są busy do Anglii. To nowoczesne pojazdy, które posiadają pełne wyposażenie. Dzięki temu trasa mija szybko i przyjemnie. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoki standard. Wielkim plusem jest łatwa i bezproblemowa rezerwacja. Ilość formalności obniżyliśmy do absolutnego minimum. Można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Cambridge

Busy do Cambridge z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Cambridge

Krótko o Cambridge

Cambridge to miejscowość położona w wschodniej części Anglii. Jest ona położona nad rzeką Cam. Znajduje się tutaj jeden z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Możemy tutaj znaleźć takie zabytki, jak np. kolegium Corpus Christi, kaplica King’s College Chapel, dziedziniec Trinity College, a także wiele więcej. Cambidge to miasto prężnie się rozwijające, które potrzebuje specjalistów z wielu różnych branż np. budowlanej, przemysłowej, medycznej. 

Bez zbędnych formalności – na busy do Cambridge

Busy z Polski do Cambridge rezerwuje się poprzez stronę internetową. Jest to niezwykle proste. Wystarczy jedynie wskazać interesujący nas termin podróży, a także wskazać miejsce początkowe oraz docelowe. Wypełnij również rubrykę z numerem telefonu. Jest on niezbędny do tego, aby przewoźnik mógł swobodnie się skontaktować. Plusem jest to, że nie musimy dzwonić do niego samodzielnie.

Komfortowa podróż busem

Busy do Cambridge to pojazdy ośmioosobowe, które zapewniają najwyższy standard podróży. Oczywiście każdy przewoźnik posiada doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. Nie musimy martwić się o bezpieczeństwo podczas jazdy. Busy posiadają niezbędne wyposażenie, takie jak np. klimatyzacja, bezprzewodowy internet, gniazdka do ładowania urządzeń. Przejazd przebiega sprawnie i szybko. System „od drzwi do drzwi” to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musimy martwić się o kłopotliwe przesiadki, czy też wielogodzinne oczekiwanie na dworcach.  

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Cambridge

Busy do Birmingham

Dziś jest na tapecie drugie co do wielkości miasto w Wielkiej Brytanii a napisać o nim coś ciekawego jest nie lada wyzwaniem. Nawet zaprawieni w bojach turyści mają raczej średnią opinie o tym mieście. Tym niemniej jednak specjalnie dla was znaleźliśmy parę smaczków dotyczącej tej ponad milionowej metropolii.

Przemysł w Birmingham

Birmingham to główne miasto regionu West Midlands. Przede wszystkim mimo bogatej historii, miasto zasłynęło głównie w erze rewolucji przemysłowej. Było ono dźwignią napędową całego procesu uprzemysłowienia Anglii. Specyficzne dla Birmingham było zwłaszcza to, że znacząca większość tutejszego przemysłu nie skupiała się na wielkich zakładach przemysłowych, jak to było choćby w Manchesterze, ale na całym mnóstwie małych, rozdrobnionych po całym mieście warsztatach. Pomogło to miastu w późniejszym czasie, dzięki czemu Birmingham ominął los wielu podobnych angielskich miast które musiały sobie jakoś poradzić po upadku przemysłu ciężkiego i zamknięciu kopalń przez Margaret Thatcher.

W Birmingham także powstało wiele wynalazków z silnikiem parowym i pierwszym zdjęciem rentgenowskim na czele. Nadmienić także warto, że w tym mieście znajduje się główna siedziba cukierniczego giganta Cadbury i muzeum tejże firmy. To także w tym mieście dojrzewały muzyczne talenty zespołów takich jak Black Sabbath czy Led Zeppelin. Zważywszy na wątpliwą urodę miasta pokusić się można o ironiczne stwierdzenie, że to może ona pchnęła tych artystów do tworzenia nowego ekstremalnie buntowniczego stylu.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Birmingham

Przewozy z Polski do Birmingham, codziennie w najniższej cenie dojedziesz z nami do Anglii
Busy do Birmingham

Transport w Birmingham

Birmingham jest miastem w których krzyżuje się wiele dróg i to nie tylko tych lądowych. Przede wszystkim to tu zbudowano jedno z najsłynniejszych skrzyżowań na wyspie czyli autostradowy węzeł Gravelly Hills. Jest on łącznikiem dla autostrad M5,M6, M40 i M 42 A sieć kanałów bije rekordy na skalę europejską i przy swoich 61 km długości o ponad 20 kilometrów bije słynną Wenecję. Pierwszy z nich zbudowano już w 1769 roku i łączył on Birmingham z Wednesbury. W końcu też po terenie Birmingham kursuje linia autobusowa nr 11, będąca najdłuższą linią tego typu na starym kontynencie.

Galeria Selfridges

Wisienką na torcie na architektonicznej mapie Birmingham jest centrum handlowe Selfridges,

przypominające wielką, przesuwającą się flegmowatą substancję, chodź niektórym przypomina ona raczej Bukę z bajki o Muminkach. W każdym razie galeria ta powstała w 2003 roku. Do jej zbudowania użyto betonu na którego powierzchni zainstalowano 15 000 aluminiowych tarcz pomalowanych na niebiesko. Co ciekawe farba pod wpływem zmieniającego się kąta padania światła zmienia kolor. W zależności od pory dnia czy nocy budynek Selfridges mieni się różnymi barwami. Sam pomysł na tak nietypową bryłę budynku jest zaczerpnięty od projektanta mody Paco Rabanne i jego konceptu użycia tego typu zdobień w codziennym życiu. Selfridges bezpośrednio sąsiaduje z gotyckim kościołem św. Marcina, co niektórych historyków sztuki wręcz przeraża.

Na koniec wizyty, z pewnością każdego łasucha ucieszy fakt że w chińskiej dzielnicy miasta istnieje knajpka Big Wok w której za stosunkowo małą kwotę 5 funtów można zasmakować 50 różnych specjałów z każdego zakątka świata. Jeść można do woli, ile tylko żołądek zmieści. Taka wizyta z pewnością zaspokoi każde podniebienie lecz na pewno też troszkę rozszerzy brzuch. Zatem uwaga dla dbających o sylwetkę.

Jeśli potrzebujesz lub i tak podoba ci się Birmingham zarezerwuj pwyjazd busem na https://bus-do-polski.pl. Znajdziesz busy do Angli i z Anglii do Polski. Kliknij i sprawdź oferty wielu przewoźników.

Busy do Brighton

Każdy wybór jakiegokolwiek miejsca na wyjazd wiąże się z wybraniem takiego, które ma najwięcej atrakcji i zapewnia jak najlepsze wspomnienia. Oczywistą rzeczą jest fakt, że chcemy też odpocząć i nabrać sił na realizację nowych celów i całkowite się zresetowanie. Świetnym pomysłem jest podróż z Polski busem do Brighton. Który dowiezie nas wszędzie tam, gdzie potrzebujemy bez konieczności tracenia czasu na przesiadki i szukanie stacji chociażby.

Dlaczego Brighton?

Miasto Brighton jest bardzo ciekawe same w sobie. Najbardziej ze względu na fakt, że znajduje się blisko kamienistej plaży, na którą bez przeszkód możemy się wybrać. Zmiana klimatu bardzo dobrze nam zrobi i nic dziwnego, że turyści chętnie wybierają właśnie to miasto.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Brighton

Busy z Polski do Brighton codziennie z adresu na adres tanio dojedziesz z naszym busem do każdego miasta w Anglii
Busy do Brighton

Co ma nam do zaoferowania Brighton?

Ciekawy wyjazd do Brighton to przede wszystkim kasyna i bardzo wiele atrakcji, które znajdziemy bezpośrednio przy plaży. Dzieci także nie będą się tutaj nudzić. Znajdziemy tutaj bardzo wiele placów zabaw, karuzel i tego typu radosnych i znaczących dla najmłodszych atrakcji.

Dojechać busem do Brighton?

Busem do Brighton będzie zdecydowanie najkorzystniej, ponieważ nie musimy tracić czasu na szukanie miejsc innych środków transportu, a jest to całkiem kłopotliwe szczególnie kiedy nie znamy tego miasta. Jadąc busem możemy więcej czasu poświęcić na atrakcje i zwiedzanie.

Co ciekawe w Brighton mieszka człowiek, który uważany jest za promotora big beatu Fatboy Slim i jak będziemy mieli szczęście to mamy szansę go tam zobaczyć co czyni to miasto tym bardziej ciekawym.

Coś dla wielbicieli balonów, a także dla osób pracujących – busy do Bristol

Anglia jest bardzo ciekawym państwem i znajdziemy w niej wiele miast, które są z pewnością warte odwiedzenia. Miasto Bristol jest jednym z takich miejsc. Znajdziemy tutaj wiele atrakcji, bo miasto nocą zapewnia bardzo bogate rozrywki, a w dzień wita nas centrum edukacji i rozwoju. Ciekawy wyjazd do Bristol jednak wiążę się nie tylko z imprezami i raczej przyziemnymi rzeczami jakich wiele również w innych miastach, ale także czymś czym miasto się z pewnością wyróżnia.

Bristol miasto balonów

Miasto Bristol jest nazywane przez wielbicieli balonów jako centrum baloniarstwa. Znajdziemy tutaj wiele renomowanych szkół, które doskonale uczą tej sztuki. Oko również cieszy niewątpliwie widok wznoszących się w powietrze balonów. Zadowoleni będą z tego widoku nie tylko koneserzy baloniarstwa, ale także każdy inny człowiek.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Bristol

Tanie busy z Polski do Bristol w Anglii codziennie wozimy pasażerów z adresu na adres.
Busy do Bristol

Czym najlepiej do Bristolu

Niewątpliwie Bristol nie jest znanym miastem i nie znając Anglii bardzo łatwo się w nim zgubić. Busem do Bristol natomiast dotrzemy wszędzie tam gdzie potrzebujemy, dzięki temu zaoszczędzimy bardzo dużo czasu, który będziemy mogli przeznaczyć na zwiedzanie i imprezy wieczorne, które się tutaj odbywają.

Ciekawostki o Bristol

Wielbiciele popularnej książki, a także filmów o czarodzieju Harrym Potterze będą w siódmym niebie, bo właśnie z Bristolu pochodzi autorka tego dzieła. Bristol to także miasto, które zapoczątkowało Trip-hop, gatunek muzyczny nie do końca znany i popularny, jednak z pewnością wart zobaczenia.

Wyjazd busem do Bristol

Jeżeli planujemy wyjazd do Anglii w celach turystycznych to Bristol z pewnością warto dopisać do listy miejsc wartych odwiedzenia. Co cielawe, bardzo łatwo znajdziemy busa do Bristol tutaj – bus-do-polski.pl

Stolica Walii – busy do Cardiff

Wielka Brytania zachęca swoich turystów do odwiedzin bardzo ciekawymi atrakcjami. Które z pewnością pomogą miło spędzić czas i pozostawią doskonałe wspomnienia na całe życie. Walia to hrabstwo leżące w bardzo przyjemnym klimacie co pozwala na zdecydowanie lepsze samopoczucie i poprawę zdrowia. Stolicą hrabstwa jest miasto Cardiff w którym wyczuwalny jest przyjemny nadmorski klimat i bardzo wiele atrakcji.

Dlaczego warto odwiedzić stolicę Walii?

Jeżeli szukamy miasta w Anglii które zapewni wiele atrakcji, a także nie pozwoli się nudzić to Cardiff sprawdzi się doskonale. Ciekawy wyjazd do Cardiff to nie tylko zabytki, ale także mnóstwo sklepów i galerii handlowych, które zachęcają turystów swoimi promocjami.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Cardiff

Codziennie wozimy pasażerów z Polski busem do Cardiff w Anglii. najwięcej przewoźników w jednym miejscu, wybór najtańszych przewozów busem do Cardiff
Busy do Cardiff

Imprezy różnego rodzaju w Cardiff

Miasto Cardiff zachęca turystów różnymi imprezami. Jednak nie są to tylko imprezy klubowe, ale także te wyczekiwane najbardziej przez turystów, które wiążą się ze sportem. Bardzo wielu turystów odwiedza Cardiff właśnie w tym celu. Możemy tu natrafić również na ciekawe festiwale i w okresie letnim na najciekawszy festiwal Cardiff big weekend festiwal.

Stolica Walii jest dość zaludniona, bo spotkamy tutaj nie tylko rdzennych mieszkańców, ale także bardzo wielu studentów przez co najwygodniej będzie nam jechać busem do Cardiff. Oszczędzimy dzięki temu bardzo wiele czasu i nerwów, a czas jest tutaj szczególnie cenny i nie powinniśmy go tracić, bo bez wątpienia jest co zwiedzać i w pełni nacieszymy nasze oko.

Busy do Dover co warto zobaczyć?

Miasto Dover leży w idealnym punkcie łączącym Anglię z Francją. Dlatego właśnie nazywamy to miasto drzwiami Anglii, bo to tutaj rozpoczynamy swoją drogę do tego państwa. Kanał La Manche łączy oba państwa ze sobą więc zobaczymy tutaj nie tylko bardzo atrakcyjne widoki, ale także zastaniemy bardzo zdrowy i przyjemny klimat.

Zabytki, które warto zobaczyć w Dover

Ciekawy wyjazd do Dover musi rozpocząć się oczywiście zobaczeniem portu, który jest największą atrakcją tego miasta. Nie możemy także ominąć twierdzy, która była swoistą ochroną Wielkiej Brytanii przed wrogami. Odwiedzając ją odnosimy nadal wrażenie potęgi i bezpieczeństwa, bo wielkość budowli jest porażająca.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Dover

Codziennie busy do Dover w Anglii. Zabierzemy Cię adresu w Polsce i zawieziemy na adres w Dover
Busy do Dover

Dover cudowne plaże

Plaże w Dover zachwycają nie tylko przepięknymi klifami, ale także widokami, które zapierają dech w piersiach. Bardzo wiele osób kojarzy to miasto z końcem portu i wcale nie kojarzy tego miejsca z urokliwym pod względem zwiedzania, a to błąd, bo Dover ma do zaoferowania porażającą ilość atrakcji, które z pewnością warto zobaczyć.

Czym do Dover?

Wielka Brytania to bardzo wielu turystów i studentów. Ciężko się tutaj poruszać, a dodatkowym problemem jest nieznajomość miejsca. Busem do Dover jest więc najbezpieczniej i najwygodniej, a także bez wątpienia najszybciej. Nie musimy dzielić drogi na różne inny środki transportu i ominą nas przesiadki, które pochłaniają bardzo dużo czasu. Busem wszystko odbywa się szybciej i wygodniej co z pewnością warto wykorzystać, szczególnie kiedy planujemy wyjazd z dziećmi.

Wycieczka lub wyjazd do pracy – Busy do Londynu

Czy wycieczka busem do Londynu jest możliwa? Jak najbardziej! Jej atutem, z całą pewnością jest fakt, że jest wygodna i nie kosztuje zbyt wiele. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na wycieczkę do Londynu właśnie busem. Najwyższej klasy autobusy zapewniają całkowity komfort podczas jazdy i sprawiają, że cała trasa minie na spokojnie.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Londynu

Codziennie tanie busy z Polski do Londynu z adresu na adres.
Busy do Londynu

Gdzie leży miasto Londyn?

Na pewno nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii. Na uwagę zasługuje jednak fakt, iż znajduje się nad Tamizą, co sprawia, że jest to miasto romantyczne i w każdej chwili można wybrać się na długi spacer wzdłuż jej brzegu!

Jak zorganizować ciekawy wyjazd busem do Londynu,

Czyli ciekawostki o mieście i miejsca warte uwagi. Czy wiedziałeś, że pierwsze metro na świecie powstało właśnie w Londynie? Warto zwrócić na to uwagę podczas podróżowania angielskim underground. Nie jest to jednak jedyna ciekawostka ani jedyny ważny punkt wycieczki. W Londynie po prostu roi się od atrakcji, dlatego warto przyjechać tam przynajmniej na kilka dni, aby dać sobie szansę na dokładne zobaczenie wszystkiego, co się zaplanowało! Na pewno należy wybrać się pod Big Bena, który już na zawsze stał się symbolem Londynu i zobaczyć go można praktycznie na wszystkich widokówkach z tego miasta. Oprócz tego także słynne London Eye! Warto spojrzeć na Londyn z nieco innej perspektywy i wykonać panoramiczne zdjęcia. Oczywiście obowiązkowym punktem jest też Pałac rodziny królewskiej, czyli miejsce, które chcą zobaczyć wszyscy przybywający do Londynu.

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką