20 znaleziono

Busy do Kitzbuhtel to najszybasz opcja dojazdu do Austrii

Aktualnie coraz więcej osób wyjeżdża za granicę do pracy. Busy z Polski do Kitzbuhtel są przede wszystkim bardzo wygodne, a transport nie kosztuje wiele. Korzystając z usługi „Busem do Polski” można więc zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. 

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Kitzbuhtel

Busy do Kitzbuchtel z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Anglii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Kitzbuhtel

Transport za granicę busem do Kitzbuhtel

Wiele osób zastanawia się jak skorzystać z usługi firmy oferującej przewóz za granicę. Otóż, jest to naprawdę niesamowicie proste. W dobie nowoczesnych technologii, osoby po czterdziestym roku życia często nie radzą sobie z szukaniem czegokolwiek w Internecie. Strona internetowa „Busem do Polski” jest zaprojektowana tak, aby każdy potrafił z niej skorzystać. Na początku wystarczy wpisać dokąd chce się jechać. Oprócz tego, koniecznie trzeba podać swój numer telefonu. Dzięki temu dany przewoźnik będzie mógł z łatwością skontaktować się z wybraną osobą. Kierowca odbierze Cię prosto z pod Twoich drzwi i zawiezie Cię dokładnie w to miejsce do którego chcesz dojechać. 

Busy do Austrii 

„Busem do Polski” to baza firm, która oferuje przewóz osób. Często zdarza się tak, że starsze osoby nie znają języków obcych i boją się wyruszyć w daleką podróż. Korzystając z tejże usługi można mieć pewność, że przewoźnik stanie się pewnego rodzaju opiekunem i pomoże w każdej sytuacji. Busem do Kitzbuhtel dostać się można w naprawdę szybki sposób. Pojazdy są zaprojektowane tak, aby podróż była wygodna oraz komfortowa. Kierowca także z pewnością okaże się sympatyczną osobą, która jest zaangażowana w swoją pracę. Dzięki prostemu narzędziu znalezienie przewoźnika jest banalnie proste.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Kitzbuhtel

Jedź do Austrii – busy do Amstetten

Chcąc odpocząć od zgiełku dużej aglomeracji, poczuć spokój i cieszyć się otoczeniem warto spędzić czas w niewielkich austriackich miasteczkach. Z pewnością jednym z nich jest urokliwe, ulokowane w kraju związkowym Północna Austria miasto Amstetten. Licząc sobie zaledwie 20 tys. mieszkańców pozwoli nam się wyciszyć i zrelaksować.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Amstetten

Tanie i komfortowe Busy do Amstetten wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Amstetten

Co robić w Amstetten

Decydując się na przyjazd busem do Amstetten w Austrii podejmujemy dobrą decyzję, gdyż miasto znajdując się w północnej Austrii jest zaledwie kilka godzin jazdy od polskiej granicy. Po przyjeździe chcąc się zrelaksować warto udać się do Johann Pölz-Halle Amstetten.

Ta niezwykła sala koncertowa, choć ulokowana w małym miasteczku, to w każde lato stanowi główną scenę do występów młodzieżowych różnorodnych grup teatralnych z całego świata. Oprócz nich możemy doświadczyć chwytliwych występów muzycznych, ciekawych musicali czy rockowe opery.

Busy do Amstetten

Ciekawy wyjazd busem do Amstetten powinien zawierać odwiedzenie jednej z największych lokalnych atrakcji, jaką jest Wallfahrtsbasilika Sonntagberg. Ta wspaniała bazylika może zabrać nasz bliżej nieba. Dosłownie, gdyż znajduje się na najwyższym lokalnym wzniesieniu o wysokości ponad 700 m.

Wchodząc nasz szczyt, oprócz bazyliki będącej prawdziwym klejnotem sztuki barokowej naszym oczom ukaże się niesamowita panorama północnej części Doliny Dunaju oraz niezwykły widok pre alpejskich Alp Dolnych.

Chociaż miasto Amstetten jest niewielkich rozmiarów, to może również zaoferować ciekawe życie nocne. W mieście znajduje się kilka barów oraz ciekawych restauracji, w których możemy spędzić bardzo przyjemny wieczór.

Busy do Graz – wygodny przejazd busem z Polski

Stolica regionu Styria, drugie co do wielkości miasto w Austrii położone nad rzeką Murą płynącą u podnóża Alp Styryjskich. Graz wraz z niezwykłymi zabytkami architektonicznymi oraz bogatą infrastrukturą turystyczną. To jedno z najciekawszych atrakcji wartych odwiedzenia podczas pobytu w  południowo – wschodniej części państwa.

Busy do Graz do pracy lub na weekend

Możliwość skorzystania z wygodnego przejazdu. Busy do Graz w trybie z adresu na adres sprawia, że ciekawy wyjazd busem do Graz będzie przedsięwzięciem łatwym.

Przejazd w komfortowych warunkach umożliwiają nowoczesne, bezpieczne pojazdy prowadzone przez doświadczonych, kompetentnych kierowców.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Graz

Tanie i komfortowe Busy do Graz wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Graz

Usługa z busy adresu na adres umożliwia odbiór pasażerów i bagażu. Nawet z małych miejscowości w Polsce, które nie mają bezpośrednich połączeń z zagranicą. Dowóz pod wskazany adres końcowy znacznie skraca czas podróży o przejazd z dworca lub lotniska.

Miasto Graz o każdej porze roku

Bogactwo krajobrazowe i kulturowe Grazu docenią wszyscy turyści, niezależnie od pory roku. Zimą Graz przyciąga amatorów sportów zimowych. Wiosną i latem to baza wypadowa do wypraw w Alpy oraz do licznych rezerwatów przyrody rozlokowanych w okolicach miasta.

W centrum Graz warto zwiedzić najstarszą na świecie zbrojownię. Jej zasoby przekraczają już 30 tysięcy bezcennych, bardzo rzadkich okazów broni, przede wszystkim z okresu wojen z Turkami.

Górujące nad miastem wzgórze to wyzwanie dla miłośników wycieczek górskich. Można tam dostać się również wygodną kolejką górską. Niezwykły widok z wieży zegarowej albo z któregoś fragmentu pozostałej po dawnym zamku zabudowy zrekompensuje wysiłek i wszelkie niewygody wyprawy na szczyt.

Miasto Graz dysponuje bogatą bazą noclegową i gastronomiczną – każdy, niezależnie od zasobności portfela znajdzie tu wygodne miejsce na wypoczynek wakacyjny.

Ciekawa Austria – busy do Innsbruck

Innsbruck to główne miastem Tyrolu, nieoficjalnie nazywane stolicą Alp. Miasto odznacza się pięknem przyrody dzięki położeniu w dolinie rzeki Inn oraz otoczeniu majestatycznych gór.

Atrakcje turystyczne

Miasto Innsbrucku słynie z wielu turystycznych atrakcji. Będąc w nim koniecznie musisz zobaczyć Zamek Cesarski Hofburg, jest to jedna z trzech najważniejszych budowli w całej Austrii. Ponadto będąc w mieście warto obejrzeć też Goldenes Dachl, będącą jedną z najstarszych oraz najlepiej zachowanych starówek w Austrii.

Aby zapewnić sobie ciekawy wyjazd busem do Innsbrucku. W planie wyjazdu lub wycieczki nie powinno zabraknąć również takich miejsc jak Alpenzoo Innsbruck oraz Zamek Ambras.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Insbruck

Tanie i komfortowe Busy do Insbruck wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Insbruck

Jak dojechać do Insbruck

Bardzo prosto znajdziesz busy do Insbruck na największej w Europie platformie do zamawiania busa z adresu na adres – to bus-do-polski.pl

Wystarczy że wpiszesz miasto wyjazdu w Polsce i miasto przyjazdu w Austrii – wybierzesz datę wyjazdu, wpiszesz swój numer telefonu i klikniesz SZUKAJ. Przewoźnicy zaczną się z Tobą kotaktować, dzwoniąc i proponując Ci przewóz na busy do Insbruck czy innych miast Austrii.

Zakupy w mieście w Insbrucku

Jeśli poza atrakcjami turystycznymi interesują nas również zakupy. Koniecznie trzeba wybrać się na główny plac w Innsbrucku, na którym stoi Kolumna Św. Anny. Znajduje się tutaj wiele markowych sklepów oraz galeria handlowa Kaufhaus Tyrol.

Również dla wielbicieli słodkości znajdzie się tutaj coś interesującego dzięki będącemu tam firmowemu sklepowi przedsiębiorstwa Lindt. Tutaj zaopatrzyć się można w słodkości, które umilą pobyt w mieście.

Insbruck to Miasto sportu

Jednym z najważniejszych wydarzeń w mieście to organizowany trzeci z konkursów podczas Turnieju Czterech Skoczni. Który odbywa się na skoczni Bergisel.

Fani aktywnego wypoczynku również nie zostaną zawiedzeni. Po przyjeździe busem do Innsbrucku możemy przesiąść się na rower. Miasto bowiem słynie z wielu tras rowerowych oraz punktów, gdzie możemy je wypożyczyć.

Busy do Krems an der Donau, czyli jak dojechać i miło spędzić czas?

Miasto Krems an der Donau to miejsce niezwykle urokliwe, które położone jest nad Dunajem w Austrii. To właśnie z tej lokalizacji swój start mają wycieczki statkiem wzdłuż Doliny Wachau. Zamieszkuje je około 24 tysięcy mieszkańców. Warto nadmienić, że Krems an der Donau jest wpisane na listę UNESCO.

Co tutaj zobaczysz

Odwiedzając to miasto, warto zwiedzić między innymi gotycki kościół pw. świętego Wita z XII wieku, kościół pijarów z XV wieku, a także ratusz wzniesiony w XVI wieku oraz liczne kamienice mieszczańskie (gotyckie, renesansowe i barokowe), które urzekają każdego. Warto również zahaczyć w trakcie wycieczki wieżę Steiner Tor, czyli jedną z czterech dawnych bram średniowiecznych.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Krems an der Donau

Tanie i komfortowe Busy do Krems an der Donau wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Krems an der Donau

Jak dojechać, busy do Krems an der Donau

Warto nadmienić, że busem do Krems an der Donau można dojechać bez większych problemów. Ciekawym wydaje się także fakt, że firma Bus do Polski oferuje wyjazdy z usługą „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że turyści mogą liczyć na odebranie przez firmę spod wskazanego adresu oraz przywiezienie dokładnie pod miejsce docelowe.

Z całą pewnością ciekawy wyjazd do Krems an der Donau jest jednym z doskonałych sposobów na spędzenie czasu. Miasteczko to posiada liczne – jak już wspomniano – zabytki, a także wiele możliwości na spędzenie czasu. Wspaniała starówka kryje wiele ciekawych miejsc, restauracji oraz sklepów. Zainteresowani mogą również wybrać się na wycieczkę statkiem wzdłuż wspomnianej już Doliny Wachau. Dla mniej aktywnych z całą pewnością spacer uliczkami tego miejsca okaże się doskonałym sposobem na spędzenie czasu.

Busy do Linz – tradycja i nowoczesność w jednym

Założona przez starożytnych Rzymian kolonia Lenthia swoją współczesną nazwę nosi od VIII wieku naszej ery. Miasto Linz położone nad Dunajem, to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc położonych w północno – wschodniej części Austrii.

Nowe czy historyczne – trudny wybór największych atrakcji Linz

Osoby organizujące ciekawy wyjazd do Linz przekonają się, że miasto nie należy do bardzo rozległych. Ale ilość atrakcji sprawia, że najlepiej pozostać w nim kilka dni.

Wizytówką miasta jest neogotycki kościół, tak zwana nowa katedra, którą ukończono w 1924 roku. To największa budowla sakralna na terenie Austrii.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Linz

Tanie i komfortowe Busy do Linz wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Linz

Zabytki z odległej przeszłości przegrywają często w Linz z nowoczesnością. Miasto Linz szczyci się od roku 1996 posiadaniem Muzeum Przyszłości. Ars Electronica Center to interaktywne muzeum, sale wystawowe, koncertowe i wiele innych miejsc. Zostaniesz przeniesiony do w wirtualnej rzeczywistość 3D. Z działalnością AEC wiąże się również organizacja festiwali letnich Ars Electronica oraz Linz Fest. Przybywa na nie głównie młodzież z najbardziej odległych zakątków świata.

Dojazd z Polski – busy do Linz

Dzięki usługom z adresu na adres do Linz mogą wybrać się nie tylko mieszkańcy wielkich miast korzystający z przewozów lotniczych. Małe i nowoczesne, ale bardzo wygodne busy służą klientom z wielu miejscowości, które nie miały do tej pory połączeń z miastami położonymi za granicą.

Kupując bilet w ramach usługi Door 2 Door kierowca odbierze Cię wraz z bagażem spod wskazanego adresu i odwożony pod adres końcowy. Do busa można zabrać bagaż, a także zwierzęta lub powierzyć kierowcy paczkę, której adresat mieszka w Linz.

Podczas pobytu w Linz każdy poczuć się może wyjątkowo. Niezwykła gościnność mieszkańców, smaczna i bogata w składniki kuchnia regionalna, bogata baza noclegowa. Na każdą kieszeń to walory, które docenią odwiedzający miasto turyści.

Busy do Ried im Innkreis

W tej chwili podróżowanie jest wręcz na wyciągnięcie ręki. Coraz więcej osób decyduje się nawet na weekendowe podróże. Jest to jak najbardziej możliwe i łatwe do zorganizowania, ponieważ na przykład można pojechać busem do Ried im Innkreis. Warto wiedzieć jednak, co można zobaczyć na miejscu.

Miasto Ried im Innkreis- parę słów o mieście

Ried im Innkreis to miasto powiatowe znajdujące się górnej części Austrii. Choć nie jest to zbyt duże miasto, z całą pewnością ma dużo do zaoferowania. Zwłaszcza tym, którzy szukają odpoczynku i wytchnienia od dużych miast.

Nasi przewoźnicy obsługują Ried im Innkreis

Tanie i komfortowe Busy do Ried im Inkreis wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Ried im Innkreis

Co warto zobaczyć w Ried im Inkreis?

Miasto leży w pobliżu rzeki Inn, a także całkiem niedaleko granicy z Niemcami, dzięki czemu jest doskonałą bazą wypadową na inne wycieczki krajoznawcze. Z Ried im Innkreis można wybrać się do Niemiec na przykład autobusem lub pociągiem. Dzięki temu podczas jednej wycieczki można odwiedzić aż dwa interesujące miejsca.

W samym mieście warto wybrać się do jego starszej części i podziwiać zabytkowy ratusz oraz plac miasta. Dla fanów historii sztuki, odpowiednie będą także zabytkowe kościoły i muzea znajdujące się w obrębie centrum miasta. Jako ciekawostkę warto dodać, że miasto to jest miejscem narodzin także słynnego skoczka austriackiego. To także dlatego do miasta każdego roku przybywają turyści z całego regionu.

Austria naprawdę jest krajem, do którego warto wybrać się zwłaszcza wiosną i latem. Znajduje się tutaj wiele ciekawych punktów krajoznawczych.

Przejazdy do Austrii – busy do Salzburga

Różnego rodzaju wycieczki po Europie robią się coraz popularniejsze. Głównie dlatego, że spada ich cena, a także sam transport jest o wiele wygodniejszy i bardziej dostępny. Na przykład bez problemu można wybrać się busem do Salzburga i obejrzeć to piękne miasto oraz całą okolicę. Miasto Salzburg ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Salzburga

Tanie i komfortowe Busy do Salzburga wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Salzburga

Gdzie leży Salzburg?

Salzburg położony jest w Austrii, w Alpach, tuż przy granicy z Niemcami. Dodatkowym plusem jest fakt, że obok płynie także rzeka Salzach. Dzięki temu na odwiedzających czeka wiele atrakcji, ponieważ oprócz samego zwiedzania miasta, mogą wybrać się oni także na piesze wycieczki.

Kilka ciekawostek o tym mieście

W Salzburgu urodził się i swoją karierę rozpoczynał Mozart! Warto przyjechać tutaj właśnie po to, aby zobaczyć jego dom i poświęcone mu muzeum. To dlatego też właśnie w tym mieście odbywa się Festiwal Salzburski, który każdorazowo przyciąga do miasta wielu turystów!

Co poza tym warto zobaczyć w Salzburgu?

Z całą pewnością po obejrzeniu domu Mozarta, drugą największą atrakcją jest pałac i ogród Mirabell, który jest doskonałym miejscem na wypoczynek i długi spacer w ciepły, letni dzień. Do tego pałac i ogrody wodnych uciech Hellbrunn, które są jedną z większych atrakcji miasta. Jest to renesansowy kompleks z ukrytymi wszędzie fontannami, które wypuszczają z siebie wodę w najmniej oczekiwanych momentach. Jest to doskonała atrakcja zwłaszcza w upalne, letnie dni, gdy jest to miłą ochłodą.

Codziennie Busy do Sankt Polten

Coraz więcej osób korzysta z wyjazdów na wycieczki. Jest to niezwykle przyjemna forma spędzenia wolnego czasu.

Miasto Sankt Polten leży w północno-wschodniej Austrii. Znajduje się dokładnie nad rzeką Traisen. Barokowe budowle zostały zaprojektowane przez świetnego architekta – Jakoba Prandtauera. Interesującą ciekawostką na temat całego miasta, jest fakt, że miasto otrzymało prawa miejskie w 1159 roku. Do 1976 roku w tym pięknym mieście kursowały tramwaje. Busem do Sankt Polten dojedziesz bardzo szybko, zaletą jest przede wszystkim to, że z Polski jedzie się bezpośrednio do tego miasta.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Sankt Polten

Tanie i komfortowe Busy do Sankt Polten wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Sankt Polten

Co zobaczyć w Sankt Polten?

Miasto to oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji, a także historycznych zabytków. Landhausviertel – to obiekt, który przyciąga naprawdę wiele turystów. Sankt Polsten to przede wszystkim nowoczesna dzielnica, która leży się nad rzeką pomiędzy dwoma mostami. Na tej dzielnicy znaleźć można wiele ciekawych instytucji turystycznych, takich jak na przykład: centrum wystawowe lub teatr. Oprócz tego w mieście zobaczysz muzeum historii najnowszej, a także ratusz miejski i kolumnę świętej Trójcy. Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to kolejny obiekt, który jest wart zwiedzenia – wieża katedry ma aż ponad 70 metrów. Całe wnętrze zaprojektował Jakob Prandtauer.

Ciekawy wyjazd do Sankt Polten z całą pewnością będzie udany. Jest to idealne miejsce na wakacje. Można tu odpocząć, a także się rozerwać. Miasto jest naprawdę urocze i gościnne dla turystów.

Wyjazd do Austrii do pracy i turystycznie – busy do Villach

Villach – ta nazwa elektryzuje miłośników sportów zimowych, oraz ukochanych przez Polaków skoków narciarskich. Warto tu przyjechać jednak nawet wtedy, gdy nie odbywają się jedne z najbardziej znanych zawodów, bo to po prostu niezwykle klimatyczna miejscówka.

Miasto Villach

Villach to miasto w Austrii, leżące bardzo blisko granicy ze Słowenią oraz Włochami. Miasto leży w dolinie rzeki Drawy, w Alpach Karnickich. Malownicza panorama miasta zachwyci z pewnością każdego, kto skieruje tutaj swoje. Miasto jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym, tak naprawdę tętni życiem o każdej porze roku, jednak to właśnie zimą przeżywa prawdziwe oblężenie.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Villach

Tanie i komfortowe Busy do Villach wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Villach

Dlaczego warto wyjechać do Villach

Ciekawy wyjazd do Villach można zatem zorganizować zarówno typowo na narty, deskę snowboardową, ale też po to, by wypoczywać odrobinę mniej aktywnie i zaznać uroku miasta. Słynie ono między innymi z doskonałego kąpieliska ze strefą Spa, która jest uznawane za jedne z lepszych w kraju. Miasto posiada swoje źródła termalne, które pozwoliły na rozwinięcie infrastruktury związanej z wypoczynkiem w służbie urody. To właśnie po to można zatem przyjechać do Villach – aby wypoczywać, dbać o ducha i ciało, a wszystko to w otoczeniu zachwycającej przyrody.

Sezon zimowy w Villach

Busem do Villach można wybrać się na ferie zimowe, bo miasto oferuje świetną infrastrukturę dla miłośników białego szaleństwa. Są tutaj zarówno trasy zjazdowe jak i biegowe, ale też doskonale warunki do uprawiania narciarstwa skiturowego. Po intensywnym dniu można zrelaksować się w którejś z przemiłych górskich knajpek, delektując się lokalnymi przysmakami i grzanym winem.

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką