20 znaleziono

Miasto Gandawa znajduje się w północno-wschodniej Belgii. 

Wyróżnia się przede wszystkim obecnością wielu zabytków takich jak: kościoły, dworzec kolejowy, uniwersytecki ogród botaniczny czy zespół parkowy. Jest to bardzo stare miasto, ponieważ jego historia sięga czasów celtyckich. W średniowieczu Gandawa była jednym z największych miast poza granicami Włoch – uważano ją za miasto piękniejsze od Paryża. 

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Gandawa

Busy do Gandawa z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Danii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Gandawa

Gdzie leży Gandawa?

Warto wiedzieć, że Gandawa jest największym miastem uniwersyteckim pod względem liczby studentów. Duże źródło dochodu stanowi tam przemysł włókienniczy, elektromechaniczny, chemiczny, przetwórstwa spożywczego i skórzany. Tradycyjną potrawą jest tam waterzooi czyli gęsta zupa z ryb lub kurczaka, gulasz piwny oraz różnego rodzaju ciastka. Należy zaznaczyć, że Gandawa była miastem, do którego po raz pierwszy wjechał pociąg parowy. Aktualnie działa tam również polski konsulat honorowy. 

W Gandawie warto zwiedzić przede wszystkim kościoły, ale również bibliotekę czy też średniowieczne budynki takie jak: magazyn rybny, sukiennice, domy cechowe i magazyny, beginaże oraz ratusz. Busy do Gandawa to świetny pomysł na wyjazd do Belgii.

Miasto leży tuż przy rzece Leie oraz ma dostęp do Morza Północnego. Wraz z innymi miejscowościami tworzy aglomerację. 

Busy do Gandawa – z Polski

Jadąc busem do Gandawa, warto odwiedzić Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Broni i Tortur czy Muzeum Wzornictwa. Na ciekawy wyjazd do Belgii polecamy również obejrzenie wyścigów kolarskich. Gandawa to piękne miasto i bez wątpienia należy ją potraktować jako punkt obowiązkowy przy każdym wyjeździe do Belgii.

Jak zamówisz busa do Gandawa w Belgii?

Nie ma w Europie bardziej prostego narzędzia jak bus-do-polski. Znalezienie przewozu busem z Polski do Belgii zajmie Ci 3 minuty. Wpisujesz w wyszukiwarkę miasto wyjazdu – miaso przyjazdu i datę. Następnie swój numer telefonu i wysyłasz zapytanie przewoźnikom. Teraz to nie Ty dzwonisz i prosisz przewoźnika o przewóz. Teraz to przewoźnika dzwoni do Cibie mając wolne miejsce busie i proponuje Ci przejazd. Ty tylko wybierasz dogodną dla Ciebie porę dnia wyjazdu i najniższą cenę.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Gandawa

Jak spędzić czas w Etalle? jak znaleźć i wybrać busy do Etalle…

Miasto Etalle nie należy do największych, co usatysfakcjonuje osoby ceniące sobie spokój. Nie musimy martwić się o tłumy turystów, dzięki czemu zregenerujemy się przed dalszą wyprawą. Opisywana miejscowość położona jest w prowincji Luksemburg. Dogodna lokalizacja jest szczególnie ważna, gdy planujemy odwiedzić kilka miejscowości. Taki ciekawy wyjazd do Belgii z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Busy do Etalle to jedna z najdogodniejszych form transportu do Belgii.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Etalle

Busy do Etalle z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Etalle

Atrakcje turystyczne w Etalle 

CACLB – Centre d’Art Contemporain du Luxembourg belge to nowoczesne muzeum sztuki pod chmurką. Ten historyczny park zachwyci nawet najbardziej wymagających. Znajdziemy tutaj wiele zachowanych eksponatów. Szczegółowe informacje pozwalają uzupełnić wiedzę, a także lepiej poznać znaczenie opisywanego obiektu. Jest on dość duży, a więc do zobaczenia jest sporo.

W niedalekiej odległości od Etalle znajduje się Le Musee Gaumais. Jest to muzeum, które przedstawia niemal wszystkie aspekty życia Gaume. Możemy zobaczyć więc elementy artystyczne, czy też wykorzystywane podczas pracy.

Podróż busem do Etalle 

Podróż busem do Etalle to idealna opcja, jeśli chcemy zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Takie rozwiązanie usatysfakcjonuje tych, którzy stawiają na komfort. System „door to door” sprawia, że unikniemy przesiadek. Nie musimy więc martwić się o swoje bagaże i walizki. Takie podróżowanie jest o wiele bezpieczniejsze. Zmniejsza się ryzyko napaści lub kradzieży. Oczywiście każdy bus jest kompleksowo sprawdzany przed wyruszeniem w drogę. Są to pojazdy wyposażone we wszystko, co niezbędne jest do wygodnej jazdy.

Zamwianie – busy do Etalle

Dziecinnie łatwe – aplikazja jest zbudowana tak, żeby każdy sobie poradził, a dodtakowo ma udogodnienia. Jest nowoczesna i zmienia sposób zamawiania busa o 180 stopni. Zamiast jak dotychczas wyszukiwać w internecie stron internetowych przewoźników i mozolnie dzwonić do każdego po kolei. Teraz na naszej wyszukiwarce wpisujesz tylko skąd – dokąd chcesz jechać, datę wyjazdu i swój numer telefonu – wysyłasz i każdy z przewoźników który jeździ na tej trasie otrzymuje SMS z Twoim zapytaniem. Teraz przewoźnicy dzwonią do Ciebie proponując Ci przejazd.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Etalle

Czy i jak możesz zamówić Busy do Bekkevoort i co zobaczysz w Bekkevoort?

Miasto Bekkevoort usytuowane jest w okresie Flamandzkim. Znajduje się ono 50 km od Antwerpii, co stanowi ogromny plus. W pobliżu znajduje się również Bruksela (45 km) oraz Namur (54 km). Dogodna lokalizacja sprawia, że to właśnie tutaj zatrzymuje się wielu turystów. Oczywiście ciekawy wyjazd do Belgii warto urozmaicić atrakcjami turystycznymi. Nie ma znaczenia, czy podróżujemy samotnie, czy z rodziną. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Bekkevoort

Busy do Bekkervoort z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Bekkevoort

Atrakcje turystyczne w Bekkevoort

W bliskiej okolicy Bekkevoort znajdziemy szereg zabytkowych obiektów., które każdy powinien zobaczyć. Na pewno dobrze jest poznać bazylikę Sherpenheuve Bazylika. Można tutaj znaleźć siedem prac autorstwa Theodoora Van Loon. Przedstawiają one życie Maryi. Jest to miejsce niezwykle klimatyczne, które z pewnością zachwyci miłośników obiektów sakralnych.

Całkiem blisko znajduje się również niezwykła budowla architektoniczna o nazwie Vlooybergtoren. Jest to unikatowa konstrukcja, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Osoby, które pragną spędzić czas na świeżym powietrzu powinny spędzić wolny czas nad jeziorem Lac de Schulens. 

Podróż Busem do Bekkevoort

Podróż, przejazd i bilety na busy do Bekkevoort z pewnością usatysfakcjonują tych, którzy cenią sobie wygodę oraz oszczędność czasu. Nowoczesne pojazdy dowożą pasażerów pod wskazany adres, są to busy z adresu na adres. Nie ma konieczności przesiadek. System „od drzwi do drzwi” jest szczególnie ceniony przez tych, którzy obawiają się wizyty za granicą. Nie musimy posiadać doświadczenia. Kompetentna obsługa z przyjemnością doradzi, czy też udzieli pomocy.

Wyszukiwarka na Busy do Bekkevoort

Nie będę się mocniej rozpisywał niż wcześniej… zacytuję:

Zamiast jak dotychczas wyszukiwać w internecie stron internetowych przewoźników i mozolnie dzwonić do każdego po kolei. Teraz na naszej wyszukiwarce wpisujesz tylko skąd – dokąd chcesz jechać, datę wyjazdu i swój numer telefonu – wysyłasz i każdy z przewoźników który jeździ na tej trasie otrzymuje SMS z Twoim zapytaniem. Teraz przewoźnicy dzwonią do Ciebie proponując Ci przejazd.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Bekkevoort

Co można robić w Rochefort? i jak znaleźć busy do Rochefort?

Miasto Rochefort to belgijska miejscowość, która położona jest w prowincji Namur. Znajduje się ona około 100 km od Brukseli. Dogodna lokalizacja to niejedyna zaleta tego miejsca. Jest to najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę oraz kontakt z naturą. Ten kierunek wybierany jest bardzo często przez rodziny z dziećmi. Warto więc wybrać Busy do Rochefort.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Rochefort

Busy do Rochefort z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Rochefort

Atrakcje turystyczne Rochefort

Ciekawy wyjazd do Belgii powinien być dopasowany do osobistych preferencji. W Rochefort znajdziemy sporą liczbę atrakcji, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z pewnością warto jest odwiedzić jaskinię Cave of Lorette-Rochefort. Podziemne zwiedzanie odbywa się w towarzystwie przewodnika. Panuje tutaj wyjątkowy klimat. Ponadto możemy poznać interesującą historię tego miejsca.

Warto także zobaczyć Archéoparc de Rochefort – Malagne, czyli unikatowy park archeologiczny. Do dyspozycji mamy szereg animacji, które przybliżają nam szczegółowe informacje na temat obiektu. Spotkamy tutaj również rozmaite zwierzęta, co z pewnością zadowoli najmłodszych. 

Wielką popularnością turystów cieszy się również farma strusi Doneu Ostrich Farm.

Podróż do Rochefort

Podróż – busy do Rochefort jest w szczególności polecamy osobom, które nie posiadają zbyt dużego budżetu. Jest to prosty sposób na to, aby zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Dodatkową zaletą jest fakt, że nasi przewoźnicy bogato wyposażyli swoje pojazdy. Panuje w nich kameralna atmosfera. Każdy z pasażerów może liczyć na kompleksowe wsparcie obsługi. Plusem jest również to, że bus dowiezie nas pod dowolny adres.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Rochefort

Co zobaczyć i jak znaleźć busy do Tongeren?

Miasto Tongeren usytuowane jest w północo-wschodniej Belgii i leży nad rzeką Jeker. Czy wiesz że jest to najstarsze miasto w opisywanym kraju. Z pewnością warto odwiedzić je ze względu na sporą liczbę zabytkowych obiektów. Historia tej miejscowości sięga 15 w p.n.e. 

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Tongeren

Busy do Tongeren z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Tongeren

Ciekawostki w Tongeren

Jeśli zdecydujesz się na Busy do Tongeren. Wizyta w Tongeren z pewnością usatysfakcjonuje Cię jeśli jesteś między innymi miłośnikiem targów staroci. W każdy niedzielny poranek kwitnie tutaj handel antyków oraz wielu innych przedmiotów, których nie można zaliczyć do nowych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że za niewielką kwotę kupisz coś, co będzie miało dla Ciebie ogromną wartość sentymentalną. Taka pamiątka z podróży będzie dla Ciebie jedyna w swoim rodzaju.

Atrakcje turystyczne w Tongeren

Każdy ciekawy wyjazd do Belgii powinien zostać szczegółowo zaplanowany. Pod uwagę warto wziąć w szczególności Onze-Lieve-Vrouwe, czyli Bazylikę Naszej Pani. Jest to wyjątkowy obiekt sakralny z XVIII w. To prawdziwa perełka architektury.

Z całą pewnością warto również zobaczyć kościół św. Katarzyny. W Tongeren znajduje się także jeden z najstarszych belgijskich beginaży. Dużym zainteresowaniem turystów cieszy się również miejska dzwonnica Beffroi. 

Jak zamówisz busy do Tongeren?

Za pomocą nowoczesnej platformy internetowej bus-do-polski i zmienilismy sposób zamawiania busa, odwracając komunikację pasażer-przewoźnik na przewoźnik-pasażer. Zamiast tak jak dotychczas wyszukiwać w sieci przewoźników i dzwonić do każdego z nich oddzielnie. W naszej wyszukiwarce wpisujesz skąd – dokąd jedziesz, datę wyjazdu i numer telefonu – wysyłasz i każdy z przewoźników który jeździ na tej trasie otrzymuje SMS z Twoim zapytaniem. Teraz przewoźnicy dzwonią do Ciebie proponując Ci przejazd.

Podróż busem do Tongeren

Podróż którą zapewnią Ci busy do Tongeren to najlepsza propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard. Pojazdy są nowoczesne oraz w pełni wyposażone. Pasażerowie mogą liczyć na wygodne siedzenia, klimatyzację, czy też dostęp do wi-fi. Wielką zaletą jest również fakt, że podróż odbywa się w systemie „od drzwi do drzwi”. Każdy z pasażerów wysiada w wcześniej wskazanym przez siebie miejscu.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Tongeren

Weekend w Lommel – co warto zobaczyć?

Miasto Lommel położone jest we wschodniej części kraju. To doskonały wybór dla tych, którzy planują ciekawy wyjazd do Belgii. Jest to miejscowość z interesującą historią, gdzie znajdziemy wiele obiektów godnych zobaczenia. Cieszy się ona dużą popularnością wśród osób spędzających weekend w rodzinnym gronie. Busy do Lommel.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Lommel

Busy do Lommel z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Lommel

Ciekawostki na temat Lommel

Warto wiedzieć, że w Lommel znajduje się polski cmentarz wojskowy. Pochowano tutaj ponad 250 żołnierzy. Trzeba dodać, że w 1946 roku przeniesiono tu ciała Belgów oraz Holendrów, którzy brali udział w walkach. Interesującym faktem jest również to, że jest to największy polski cmentarz znajdujące się w Belgii.

Atrakcje turystyczne

Będąc w Lommel z pewnością warto jest zobaczyć Het Glazen Huis, czyli obiekt w całości wykonany ze szkła. Jest on niezwykle atrakcyjny pod względem wizualnym. Funkcjonuje on również, jako muzeum szkła. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić pamiątkę, która będzie przypominać nam o wizycie w tym wyjątkowym miejscu. 

Rodzice z dziećmi powinni odwiedzić nowoczesny plac zabaw Stedelijke speeltuin Dol-fijn. Jest to miejsce niesztampowo wyposażone, a więc żaden maluch nie będzie tutaj się nudził.

Podróż – i busy do Lommel

Do opisywanej miejscowości możemy dotrzeć na kilka różnych sposobów. Najkorzystniej jest jednak wybrać się i znaleźc busy do Lommel. Przede wszystkim taka podróż będzie bezpieczna oraz komfortowa. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, co zmniejsza ryzyko pojawienia się awarii. Plusem jest również korzystna cena.

Prościutkie zamwianie busa do Lommel

Każdy poradzi sobie z naszą wyszukiwarką, jest tak prosta w obsłudze że wystarczy wpisać trzy rpzeczy skąd – dokąd chcesz jechać, datę wyjazdu i swój numer telefonu – wysyłamy do przewoźnika wiadomość. Jest tak nowoczesna, że przewoźnicy otrzymają zapytanie na sms i dzwonią do Ciebie proponując Ci przejazd busem do Lommel. Ty Zamiast jak dotychczas wyszukiwać w internecie stron internetowych przewoźników i mozolnie dzwonić do każdego po kolei, pijesz kawę i odbierasz telefony wybierając najtańszą ofertę.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Lommel

Busy do Turnhout – zobacz co to za miasto i jak łatwo dojedzisz..

Miasto Turnhout usytuowane jest w północno-wschodniej części Belgii. Zaledwie 40 km dzieli go od Antwerpii, a więc w dowolnym momencie można udać się do sąsiednich miejscowości. Warto wiedzieć, że Turnhout słynie z przedsiębiorstw poligraficznych. To właśnie tutaj znajduje się wydawnictwo Brepols, które przez pewien okres było największe na świecie. 

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Turnhout

Busy do Turnhout z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Turnhout

Atrakcje turystyczne

Planując ciekawy wyjazd do Belgii warto dowiedzieć się, jakie atrakcje turystyczne zapewnia Turnhout. Jest to miejscowość, która w szczególności usatysfakcjonuje miłośników historii. Obiektem wartym zobaczenia jest National Playing Card Museum. Możemy tutaj zobaczyć m.in. zabytkowe maszyny drukarskie. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat gier karcianych.

Będąc w opisywanej miejscowości warto także odwiedzić Beguinage Museum, które jest wyjątkowo dobrze zachowane. Szczególną uwagę warto zwrócić na ogród znajdujący się w pobliżu dziedzińca. Osoby, które interesują się obiektami sakralnymi powinny zajrzeć do kościoła Saint Peter’s Church. Regularnie są tutaj organizowane koncerty o charakterze religijnym.

Podróż do Turnhout

Niejedna osoba zadaje sobie pytanie – czy warto jechać busem do Turnhout? Oczywiście, że tak! Przede wszystkim jest to rozwiązanie komfortowe i bezpieczne. Nie musimy martwić się o bagaże, czy też męczące przesiadki. Każdy bus regularnie przechodzi przeglądy techniczne. Dodatkowym plusem jest to, że kierowcy są wykwalifikowani oraz doświadczeni. Dbają oni o wygodę pasażerów.

Busy do Lokeren – jak zamówisz?

To już bardziej proste być nie może, zbudowaliśmy wyszukiwarkę tak, żeby każdy dał radę w łatwy sposób intuicyjnie znaleźć Busy do Turnhout? To nowoczesne narzędzi zmienia sposób zamawiania busa o 180 stopni. Zamiast wyszukiwać w sieci lub prasie lokalnej numery telefonów do przewoźników i dzwonić do każdego po kolei. W naszej wyszukiwarce wpisujesz tylko skąd – dokąd chcesz jechać, datę wyjazdu i swój numer telefonu – wysyłasz zamówienie i każdy z przewoźników który jeździ na tej trasie otrzymuje SMS’a w tym smssie będzie podane skąd,dokąd chcesz jechać i kiedy oraz telefon do Ciebie – oddzwonią tylko ci przewoźnicy którzy mają wolne miejsca i są gotowi CIę zabrać.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Turnhout

Podróż busem do Lokeren – czy warto?

Planując ciekawy wyjazd do Belgii warto jest zapoznać się z popularnymi miejscowościami. Jedną z nich jest Lokeren. Miasto położone jest nad rzeką Durme. Jest ono usytuowane w regionie Flamandzkim. To świetny wybór, jeśli wybieramy się na krótką wycieczkę lub kilkudniowy urlop z rodziną. Znajdziemy tutaj wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Busy do Lokeren to dobry sposób na wyjazd.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Lokeren

Busy do Lokearen z Polski. Z Polski do wszystkich miast w Belgii. Codziennie ponad 250 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Lokeren

Ciekawostki na temat Lokeren

Miasto Lokeren każdego roku organizuje festiwal muzyczny, który trwa aż dziewięć dni. Odbywa się on w pierwszym tygodniu sierpnia. Cieszy się on wielką popularnością wśród mieszkańców całego kraju. Warto również wiedzieć, że od kilkudziesięciu lat, to właśnie tutaj znajduje się meta wyścigu kolarskiego Omloop Het Volk.

Atrakcje turystyczne

Lokren to spokojna miejscowość, która oferuje nam wiele interesujących obiektów. Jednym z nich jest rezerwat przyrody The Molsbroek. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie piękno natury. Z pewnością warto również wybrać się na plażę położoną nad rzeką Durme. Można tutaj odprężyć się, szczególnie podczas wysokich temperatur. Fantastyczną propozycją jest także muzeum Stadsmuseum Lokeren. Dzięki niemu lepiej poznamy historię miasta.

Podróż – Busy do Lokeren

Wiele osób rozważa podróż busem do Lokeren. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie najwyższy poziom komfortu. System prewozu osób to Busy do Lokeren „od drzwi do drzwi” sprawia, że możemy zapomnieć o męczących tułaczkach na dworcu. Zmniejsza to również ryzyko zaginięcie bagażów. Wszystkie busy posiadają niezbędne wyposażenie, co podnosi standard jazdy.

Zamwianie busa do Lokeren

Dziecinnie łatwe – aplikazja jest zbudowana tak, żeby każdy sobie poradził, a dodtakowo ma udogodnienia. Jest nowoczesna i zmienia sposób zamawiania busa o 180 stopni. Zamiast jak dotychczas wyszukiwać w internecie stron internetowych przewoźników i mozolnie dzwonić do każdego po kolei. Teraz na naszej wyszukiwarce wpisujesz tylko skąd – dokąd chcesz jechać, datę wyjazdu i swój numer telefonu – wysyłasz i każdy z przewoźników który jeździ na tej trasie otrzymuje SMS z Twoim zapytaniem. Teraz przewoźnicy dzwonią do Ciebie proponując Ci przejazd.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Lokeren

Antwerpia miasto dwóch wież – busy do Antwerpii

Antwerpia jest bez wątpienia jednym z miast, które szczególnie w Europie warto odwiedzić. Nie będziemy się tutaj nudzić i zapamiętamy tą wizytę na długo. Jest to raj dla wielu ludzi, bo nie tylko wieże widoczne z daleka są tutaj atrakcją. Także nasze oko i podniebienie zostaną tutaj w pełni zaspokojone i będziemy chcieli tutaj z pewnością wracać.

Czy busy do Antwerpii?

Busem do Antwerpii będzie z pewnością najkorzystniej. Pojazd zawiedzie nas dokładnie tam gdzie potrzebujemy i nie będziemy musieli siedzieć godzinami w mapach, aby tam dotrzeć. Będziemy mogli skupić się na tym co warto zwiedzać, aby nic nie ominąć.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Antwerpii

Tanie Busy do Antwerpii jeżdżą z adresu na adres z Polski do Belgii codziennie, wybierasz przejazd busem spośród kilkuset przewoźników.
Busy do Antwerpii

Antwerpia- gastronomia

Niewątpliwie należy wspomnieć, że miasto Antwerpia oferuje swoim turystom nie tylko zabytki i niezapomniane widoki. To także jest to raj dla piwoszy i osób, które kochają dobrą kuchnię. Wiele restauracji oferuje takie potrawy, które długo zapadną nam w pamięć, a także sprawią, że będziemy mieli siłę na dalsze zwiedzanie.

Co warto zobaczyć w Antwerpii?

Jeżeli planujemy zwiedzanie Antwerpii to z pewnością należy zacząć od dzielnicy żydowskiej, która aż błyszczy z daleka, bowiem znajduje się tu mnóstwo złotników oferujących swoje wyjątkowe i piękne wyroby.

Poza tym znajdziemy tutaj bardzo wiele sklepów, które oferują antyki, a także inne rzeczy, których nie dostaniemy nigdzie indziej.

Warto z pewnością odwiedzić także bardzo okazały port i katedrę kolejową, która oferuje bardzo ciekawe widoki.

Okazale prezentuje się także dworzec Antwerpen Centraal i warto go odwiedzić. Miasto oferuje bardzo wiele swoim turystom dlatego ciekawy wyjazd do Antwerpii należy dokładnie zaplanować.

Wyprawa do pracy w Belgii – busy do Brugii

Busy z Polski do Brugii to zdecydowanie punkt obowiązkowy! Warto wybrać się tam przynajmniej raz w życiu, ponieważ jest to miasto, które ma naprawdę wiele do zaoferowania. Dodatkowo w tej chwili można wybrać się na przykład busem do Belgii za naprawdę niewielkie pieniądze. Dodatkowo trasa odbywa się w nowoczesnym, klimatyzowanym autobusie, więc pokonywanie kolejnych kilometrów to sama przyjemność!

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Brugii

Tanie Busy do Brugii jeżdżą z adresu na adres z Polski do Belgii codziennie, wybierasz przejazd busem spośród kilkuset przewoźników.
Busy do Brugii

Jak zorganizować ciekawy wyjazd busem do Brugii?

Przede wszystkim warto przygotować sobie plan zwiedzania, który zrealizuje się krok po kroku. Aby był on ciekawy, warto poczytać o miejskich ciekawostkach oraz o atrakcjach, jakie można spotkać w mieście oraz jego okolicach. Samo miasto Brugia jest doskonale zachowane. Warto wiedzieć, że jest to jedno z najstarszych miast w Europie. To dlatego na spacer po jego ulicach warto wybrać się wczesnym rankiem, gdy prawie całe miasto jeszcze śpi. Wtedy można w pełni oddać się urokowi miasta i po prostu odpocząć z dala od tłumów.

Atrakcje turystyczne w Brugii

Jedną z największych atrakcji może okazać się pływanie łódkami po gęstej sieci kanałów. Głównym punktem widokowym miasta jest XIII wieczna dzwonnica, która stanowi jedną z największych atrakcji tego miasta. To oczywiście nie wszystko. Dużą atrakcją, zwłaszcza dla artystów będą też malarze, których spotkać można w każdym zaułku miasta. Nie ma w tym nic dziwnego. Brugia jest malownicza i podbija serca każdego. To dlatego wielu artystów decyduje się, aby tutaj przyjechać i uwiecznić ją na swoim płótnie. Piękne widoki są po prostu gwarantowane.

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką