20 znaleziono

Przygoda w Sion – Busy do Sion

Niedawno przydarzył mi się ciekawy wyjazd do Szwajcarii. Wyjazd był niezaplanowany i spontaniczny. Kolega dał mi znać, że w mieście Sion jest oferta pracy, która może mnie zainteresować. Niewiele myśląc postanowiłam skorzystać z okazji. Bardzo szybko odpowiedziałam, że biorę pracę. I wtedy dopadły mnie wątpliwości…

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Sion

Busy do Sion z Polski. Z Polski do wszystkich miast we Szwajcarii. Codziennie ponad 270 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Sion

Nigdy nie byłam w w Szwajcarii. Miasto Sion, do którego miałam się udać, leży w południowo – zachodniej części kraju, w dolinie Rodanu. Nie jest blisko. Zaczęłam szukać możliwości dojazdu. Bałam się, że nie będę mogła znaleźć bezpośredniego transportu. Na szczęście trafiłam na portal Bus-do-polski.pl. 

Busem od drzwi do drzwi

Busy do Sion – dziecinnie proste szukanie transportu

Szukanie transportu na Busy do Sion okazało się dziecinnie proste. Na stronie zaznaczyłam miejsce, z którego wyjeżdżam, następnie miejsce, do którego chcę dotrzeć. Zaznaczyłam termin, w którym ma odbyć się wyjazd. Oczywiście podałam swój numer telefonu. I po sprawie. 

Przewoźnik szybko oddzwania

Bardzo szybko odezwał się do mnie przewoźnik, który zaproponował, że odbierze mnie spod domu i oczywiście pojedziemy busem do Sion. Rewelacja. Najbardziej spodobało mi się to, że to przewoźnik odezwał się do mnie, a nie ja musiałam wykonać tysiące telefonów. Nie musiałam bać się o przesiadki. Nie musiałam bać się jak poradzę sobie w Sion. Po prostu podjechałam pod wskazany adres. Po załatwieniu transportu opuściły mnie wszystkie wątpliwości, że zbyt pochopnie przyjęłam ofertę pracy.

Starożytne Sion

Miasto okazało się przepiękne. Malownicza, niewielka starówka, na której pełno jest krętych uliczek podbiła moje serce. Zamek Château de Tourbillon jest przepiękny. Będąc w Sion musi koniecznie znaleźć się na waszej liście miejsc do obejrzenia. Oczywiście, jeżeli ktoś jest entuzjastą średniowiecznej historii nie można pominąć takich miejsc jak Bazylika Valère z najstarszymi na świecie organami, czy XV wieczna katedra Notre-Dame-du-Glarier.

Miasto jest fascynujące, a wyjazd okazał się udany i owocny. Każdemu życzę takiej przygody.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Sion

Codziennie busy do Willisau

Miasto Willisau leży w środkowej Szwajcarii. Znajduje się w kantonie Lucerna. Mieszka w nim ponad osiem tysięcy osób. W miejscowości znajduje się wiele firm i fabryk. Do najsławniejszych należy linia produkcyjna owocowego wina musującego. Na miejscu możliwa jest też degustacja oraz zwiedzanie przedsiębiorstwa. Jeśli szukasz miejsca na ciekawy wyjazd do Szwajcarii to koniecznie rozważ wybór Willisau. Językiem obowiązującym w tym mieście jest niemiecki. Jego znajomość z pewnością ułatwi kontakty z mieszkańcami.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Willisau

Busy do Willisau z Polski. Z Polski do wszystkich miast we Szwajcarii. Codziennie ponad 270 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Willisau

Podróżuj mądrze busem

Jeśli chcesz jechać to koniecznie zarezerwuj przejazd na busy do Willisau. Zrobisz to najwygodniej przez portal Bus-Do-Polski.pl. Jak to działa? To banalnie proste. Wpisz skąd i dokąd chcesz jechać. Podaj planowaną datę wyjazdu. Potem, tylko podaj swoje dane kontaktowe. I już. Teraz to przewoźnicy będą odzywać się do ciebie z konkretnymi propozycjami. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu. Nie będziesz musiał przeszukiwać internetu ani nigdzie wydzwaniać. Po prostu czekasz i zajmujesz się swoimi sprawami. To świetne rozwiązanie. Zwłaszcza dla osób, które pracują i nie mają czasu na długie poszukiwania. Pamiętaj tylko o tym żeby odbierać telefony! Zainteresowani przewoźnicy na pewno będą dzwonić.

Busem adresu na adres? 

Ciekawą propozycją jest podróż z adresu na adres. Warto z niej korzystać. Polega ona na tym, że to pasażer sam wskazuje miejsce, z którego wyruszy w podróż. Sam mówisz skąd chcesz jechać! Tak samo jest z miejscem docelowym. To ty i tylko ty decydujesz gdzie chcesz wysiąść. Dzięki temu podróż jest idealnie dostosowana do twoich potrzeb. To szczególnie dobra propozycja dla osób, które jeżdżą do Szwajcarii w celach zarobkowych. Nie tracisz czasu na to by jeździć i obijać się po dworcach. Busy do Willisau jedziesz najkrótszą możliwą drogą z punktu A do punktu B. To równie praktyczne jak podróż własnym samochodem.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Willisau

Magia znalezienia przewozu – Busy do Bienne

Miasto Biel/Bienne to miasto, które leży w Szwajcarii. Dokładnie – w kantonie Berno. Leży nad jeziorem Bielersee. Jest największym miastem dwujęzycznym w całej Szwajcarii. Jest tak dlatego, że jest położone na granicy tych dwóch języków. Używa się tam języka niemieckiego i francuskiego. Nazywane jest zegarkową metropolią. Swoje siedziby ma tu Rolex, Swatch, Omega, Tissot, Movado oraz Mikron. To dobre miejsce na ciekawy wyjazd do Szwajcarii. Znajduje się tu wiele pozostałości po celtyckiej osadzie. W pobliżu znajduje się Berno. To jedno z największych miast kraju. Bez problemu można połączyć zwiedzanie obu tych miejsc.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Bienne

Busy do Bienne z Polski. Z Polski do wszystkich miast we Szwajcarii. Codziennie ponad 270 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Bienne

Busy do Bienne z adresu na adres

Podróżując busem do Biel/Bienne warto wybrać sprawdzonego przewoźnika. Najłatwiej, będzie ci znaleźć go tutaj. Po prostu wejść na stronę Bus-Do-Polski.pl. Ten nowoczesny portal umożliwia wyszukanie najlepszych połączeń. Wystarczy podać swoją lokalizację i miasto docelowe, czyli Biel/Bienne. Potem, wpisz jeszcze datę wyjazdu. Pamiętaj też żeby podać swoje dane kontaktowe. Teraz już tylko kliknij „szukaj”.

Magia wydarzy się sama

Magia wydarzy się sama. Nie musisz robić absolutnie nic. Wystarczy, że będziesz czekać. Przewoźnicy sami się do ciebie odezwą. Pod podany przez ciebie numer zadzwonią tylko te firmy, które kursują na wybranej przez ciebie trasie i w wybranym terminie. Nie musisz już odsiewać ofert kilkudziesięciu firm i szukać, czy jadą tam gdzie chcesz. Nie musisz też dzwonić i pytać, czy mają dla ciebie miejsce w busie. Busy do Bienne.

Przewoźnicy sami się do ciebie zgłoszą. To ogromne ułatwienie. Wygodnie zamówisz przejazd i to bez starty czasu. Możesz przecież spędzić go lepiej. Jeśli pracujesz w Szwajcarii to pamiętaj, że możesz zamówić busa z adresu na adres. Oszczędzisz sobie tłumów na dworcach. Dzięki temu nie będziesz też zastanawiać się jak przedostać się z przystanku do domu. Po prostu zawiezie cie twój bus.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Bienne

To świetne miasto do którego jeżdżą busy do Frauenfeld

Busy do Frauenfeld dowiozą Cię tutaj, a to świetne miasto, które jest stolicą kantonu Thurgau w Szwajcarii. W Frauenfeld znajduje się dziesięć budynków, które są wymienione jako szwajcarskie miejsce dziedzictwa narodowego. Na liście znajdują się cztery archiwa i biblioteka: archiwum Amtes für Denkmalpflege, archiwum Wydziału Archeologii, Archiwum Obywatela Frauenfelda, Archiwum Państwowe Kantonu i Biblioteki Kantonalnej. Kościół katolicki i kościół świętego Laurenzena w Simultaneum z kaplicą świętej Anny i Messmerhaus – to dwa budynki religijne na liście. Oprócz tego na liście znajdują się również dwa muzea: Muzeum Archeologii i Historii Naturalnej Kantonu Thurgau oraz Zamek Frauenfeld, w którym znajduje się Muzeum Historyczne. Ostatnim budynkiem na liście jest ratusz, który prezentuje się rewelacyjnie.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Frauenfeld

Busy do Frauenfeld z Polski. Z Polski do wszystkich miast we Szwajcarii. Codziennie ponad 270 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Frauenfeld
 

Trzeba przyznać że…

Trzeba przyznać, że miasto Frauenfeld jest więc bardzo historycznym obiektem, które z całą pewnością zachwyci wiele turystów. Frauenfeld jest centralną lokalizacją w zachodniej części Thurgau i jest obsługiwana przez stację kolejową i dwa zjazdy na autostradzie A7. Busem do Frauenfeld dostać się więc można w szybki sposób, co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Szczególnie dla osób, które nie lubią spędzać wiele godzin w pojazdach. Ciekawy wyjazd do Szwajcarii może okazać się również wielką frajdą dla dzieci. 

Zastnawiasz się co ciekawego zobaczysz w mieście?

Jeśli zastanawiasz się co ciekawego możesz zobaczyć w mieście, to koniecznie musisz odwiedzić Technoramę – Szwajcarskie Centrum Nauki. Miejsce to zachwyci przede wszystkim fanów nauki. Interaktywne ćwiczenia i demonstracje zachwycą osobę w każdym wieku. Oprócz tego, warto wspomnieć o tym, że miasto oferuje mnóstwo ciekawych restauracji. W takich miejscach można spędzić miło czas i zjeść lokalne potrawy. Warto także odwiedzić takie miejsce, jak na przykład: Kartause Ittingen. Obiekt przeznaczony głównie dla miłośników historii. Busy do Frauenfeld to ciekawy sposób na dojazd tutaj.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Frauenfeld

Tu znajdziesz Busy do Delemont

Delemont jest urokliwym miastem położonym w północno-zachodniej Szwajcarii. Znajduje się ono nieopodal jednego z największych i najbardziej popularnych miast w tym kraju, czyli Bazylei. Miasto Delemont słynie między innymi z przemysłu i produkuje się tam całe mnóstwo zegarków. Szwajcaria słynie z zegarków od wielu lat. Urokliwa okolica przyciąga także wielu turystów, którzy chcą wypocząć i spędzić czas wśród pięknej przyrody. Busy do Delemont to świetny sposób na dojazd tutaj.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Delemont

Busy do Delemont z Polski. Z Polski do wszystkich miast we Szwajcarii. Codziennie ponad 270 przewoźników wozi pasażerów busem z adresu na adres
Busy do Delemont

Busy do Delemont – popularny kierunek

Szwajcaria bywa również bardzo popularnym kierunkiem także wśród Polaków. Polacy pracują tam w różnych miastach lub jeżdżą w celach turystycznych i odwiedzają rok w rok kolejne zakątki. Ciekawy wyjazd do Szwajcarii możesz odbyć za pomocą wynajętego busa, który wydaje się być idealnym środkiem transportu. Na stronie https://bus-do-polski.pl/ możesz wypełnić bardzo prosty formularz, za pomocą którego w szybki sposób znajdziesz idealny dla siebie transport. Strona https://bus-do-polski.pl/ to mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, których nie znajdziesz na innych stronach tego typu. Jeśli szukasz Busy do Delemont, a więc przejazdu do Szwajcarii. Wystarczy, że na powyższej stronie wpiszesz skąd i dokąd chcesz jechać, datę oraz numer telefonu. 

Telefon od przewoźnika

Po wpisaniu wyżej wymienionych danych – do przewoźników zostanie wysłana wiadomość o Twoim zainteresowaniu podróżą. Od razu zadzwoni do Ciebie ten, któremu Twoje miejsce docelowe będzie pasować. Jak widzisz na stroniedr https://bus-do-polski.pl/ wszystko odbywa się w bardzo prosty i idealny dla klienta sposób. Koniec z dzwonieniem do przewoźników i szukaniem właściwego transportu. Dzięki opisanym rozwiązaniom to przewoźnik walczy o klienta. A Ty nie musisz już tracić czasu na wykonywanie dziesiątek telefonów z zapytaniem o to, którzy przewoźnicy mogą Cię zawieść do pracy we wskazane miejsce docelowe.

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Delemont

Wyjazd busem do Bazylei

Bazylea jest miastem szwajcarskim, położonym na styku trzech państw: Szwajcarii, Niemiec i Francji. Znajduje się nad rzeką Ren, dzieli się na Małą Bazyleę i Wielką Bazyleę. Jest centrum przemysłu farmaceutycznego i chemicznego.

Nasi przewoźnicy obsługują Bus do Bazylea

Tanie i komfortowe Busy do Bazylei wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Szwajcarii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Szwajcarii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Bus do Bazylea

Centrum miasta

Miasto Bazylea posiada piękną starówkę wokół Ratusza i rynku z XIV wieku. Do centrum można dojechać tylko tramwajem, gdyż stare miasto oraz Most Środkowy są wolne od ruchu samochodowego. Te obszary cieszą się ogromnym uznaniem wśród turystów, którzy spacerując uroczymi uliczkami, podziwiając piękno rynku.

Przewóz busem z Polski do Bazylei

Ciekawy wyjazd busem do Bazylei wiąże się z wieloma atrakcjami, które warto zobaczyć. Wycieczka busem może być dobrym pomysłem dla osób, które pragną wybrać się do tego miasta całą rodziną i chcą zaoszczędzić na transporcie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce miasto, z którego chcemy jechać oraz miejsce docelowe, a uzyskamy szereg wyników i znajdziemy najlepszą ofertę przewozy busem z Polski do Bazylei.

Atrakcje Bazylei

Wśród atrakcji można wyróżnić liczne parki, kościoły, zoo i muza, Katedra w Bazylei, Muzeum Sztuki, Museum Tinguely. Znajdziemy tu też miejsca historyczne – Gate of Spalen, Basel Town Hall, Carnival Fountain. Atutem jest rozwinięty transport miejski i kolejowy, dzięki czemu z łatwością można się poruszać po tym mieście.

W Bazylei znajdują się zabytkowe atrakcje, które z chęcią oglądają turyści z całego świata. Rynek zachwyca spokojem, nie ma tutaj ruchu samochodowego, co stanowi wielki plus. Każdy turysta znajdzie tutaj coś dla siebie, nie sposób się tu nudzić.

Zabytkowa stolica Szwajcarii, czyli w skrócie o Bernie – jak dojechać busy do Berna

Szwajcaria kojarzy nam się głównie z zegarkami i serem. Mało kto jednak wie, że jest to naprawdę ciekawy kraj. Warto wybrać się tam, gdy będziemy chcieli zobaczyć coś nowego i poczuć nową, chociaż nie aż tak odległą kulturę. Wybierając się do Szwajcarii, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie Berna. Można z łatwością dojechać Busem do Berna, ale o tym powiem na końcu.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Berna

Tanie i komfortowe Busy do Berna wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Szwajcarii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Szwajcarii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Berna

Miasto Berno to rzeczywista stolica państwa (chociaż prawnie nie posiada ona takiego tworu). Jednak to Berno jest stolicą rządu. Miasto, założone w XII wieku, leży nad rzeką Aare, która rozdziela je na dwie części. Ciekawa jest natomiast historia nazwy Berno. Legenda głosi, że założyciel nazwał je tak od niemieckiego słowa „niedźwiedź”, gdyż na polowaniu zabił takie właśnie zwierze. Z tego powodu drapieżnik został w herbie miasta oraz stał się jego maskotką. A ciekawsze jest to, że od XIX wieku na specjalnym wybiegu nad rzeką trzymane są niedźwiedzie.

Co zobaczysz w Bernie

Możemy tam zobaczyć? Główną atrakcją Berna jest średniowieczne, stare miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a w jego centrum stoi późnogotycka katedra. Nad jej wejściem obejrzeć możemy płaskorzeźbę Sądu Ostatecznego, a wieża budowli mierzy ponad sto metrów. Jest najwyższą neogotycką wieżą w Szwajcarii. Poza pięknymi zabytkami, wieloma fontannami i arkadami, Berno szczyci się również wieloma muzeami i galeriami sztuki. Znajdziemy tutaj Muzeum Sztuk Pięknych (z pracami takich artystów jak Picasso) Muzeum Historyczne (ze skarbami rodu Habsburgów), a także dom Einsteina.

Ciekawy wyjazd do Berna musi zawierać w sobie oczywiście szczyptę tamtejszej kultury. Warto przejść się na spacer po okolicy oraz jadać w lokalnych restauracjach. Warto jak najwięcej skorzystać z takiego wyjazdu.

Jak dojechać Busem do Berna

Najprostszym sposobem na dostanie się do miasta jest przewóz busem do Berna. Dzięki stronie bus-do-polski.pl w łatwy sposób przemieścimy się z adresu na adres i unikniemy stresujących poszukiwań noclegu czy pociągu, które najwięcej problemów sprawiają właśnie za granicą.

Busy do Chur – a także zabytki i natura Alp Retyckich w najstarszym, szwajcarskim mieście

Szwajcaria rzadko kiedy kojarzy nam się z zabytkami. Zwłaszcza z tymi naprawdę starymi. Jednak jest jedno miasto, które zaczęło swoją historię aż 5 tysięcy lat temu, a w 15 roku przed naszą erą już zostało podbite przez Rzymian. Miasto Chur co prawda uzależniło się dopiero w XV wieku, jednak jego dzieje zapisały się w ludziach i budowlach.

Chur leży w Alpach Retyckich, w okolicy ujścia strumienia Plessur do Renu. Bardzo łatwo dojechać z Polski do Chur Busem z adresu na adres. Kierowca busa zawsze znajdzie adres który mu wskażesz i zawiezie Cię prosto pod drzwi tam gdzie mieszkasz.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Chur

Tanie i komfortowe Busy do Chur wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Szwajcarii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Szwajcarii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Chur

Piękna okolica

Okolica miasta Chur w Szwajcarii jest piękna i stacja kolejowa w mieście została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ze względu na oszałamiające widoki. Znajdziemy tutaj katedrę Najświętszej Marii Panny z XII/XIII wieku. Jest ona główną atrakcją krętych uliczek starego miasta, a wzniesiona została na miejscu starej świątyni z VI wieku. Warto także zwrócić uwagę na pałac biskupi czy kościół świętego Marcina. Ciekawą atrakcją są także pozostałości po fortyfikacjach obronnych, które ostały się w formie wież i bram. Zwiedzanie zabytków połączyć można z odwiedzeniem muzeum  Rathian, które mieści się w dawnym arsenale miasta.

Kiedy nam się znudzą zabytki

Gdy znudzi się nam już zwiedzanie zabytków, warto przejść się po okolicznych terenach, gdzie znajdują się pola uprawne, lasy, rzeczki i oczywiście góry. Warto także zajrzeć do kultowego Giger Baru, zaprojektowanego przez H.R.Gigera –  autora postaci i scenografii do filmu Obcy – ósmy pasażer Nostromo. Ciekawą atrakcją może być także wycieczka do lokalnego browaru. Można tutaj zobaczyć proces tworzenia piwa, a także zakupić i skosztować lokalnego przysmaku.

Przewóz busem do Chur

Wyjazd Busem do Chur nie musi być jedynie planem na daleką przyszłość. Drogie ceny samolotów to nie powód do zmartwień, gdyż najlepszą opcją będzie przewóz busem do Chur, zwłaszcza jeżeli zawiezie Cię on pod wskazany adres. A taki przejazd znajdziesz na naszej wyszukiwarce https://bus-do-polski.pl

Warto odwiedzić Chur nie ze względu na naturę czy zabytki, ale na unikalny klimat najstarszego miasta w Szwajcarii.

Tanie busy do Lozanay – najciekawsze miasto Szwajcarii

W Szwajcarii znajdziemy wiele ciekawych miejsc. Niewątpliwie jednym z nich jest Lozanna położona dość blisko stolicy państwa Genewy (około 60 kilometrów). Miasto leży we francuskojęzycznej części Szwajcarii nad Jeziorem Genewskim, a dookoła znajdziemy dużo winiarni, gdyż region słynie właśnie z wina. Drugiego takiego miejsca nie znajdziemy w całej Szwajcarii.

Nasi przewoźnicy obsługują Bus do Lozana

Tanie i komfortowe Busy do Lozany wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Szwajcarii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Szwajcarii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Bus do Lozana

Co robić w Lozanie

Co można tam robić? Otóż warto wybrać się na wycieczkę do którejś z winiarni i spróbować lokalnego wina. Poza tym warto wybrać się do niewielkiego centrum miasta, które jednak przepełnione jest lokalnymi kawiarniami, restauracjami oraz muzeami. Będąc tam trzeba wręcz usiąść w jednej z knajpek i spróbować lokalnej czekolady z bezami oraz oczywiście spróbować tamtejszego sera, z którego Szwajcaria słynie. Już po chwili spaceru uliczkami miasta zorientować się można, że wszędzie wszechobecni są lokalni artyści oraz ich sztuka, co tylko dodaje temu miejscu uroku.

Wyjazd – busy do Lozany

Ciekawy wyjazd do Lozanny musi wręcz zawierać w swoim harmonogramie wycieczkę do gotyckiej katedry Notre Dame z 1235 rok, zamku św. Mariusza czy do ogrodu botanicznego. Ciekawą atrakcją mogą być też muzea sztuki, z czego w szczególności warto zobaczyć Palais de Rumine. Osoby lubiące sport natomiast powinny wiedzieć, że Lozanna jest siedzibą Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i znajduje się tam Muzeum Olimpijskie – nie do przeoczenia dla miłośników sportu.

Miasto Lozanna to miejsce także z piękną naturą i wieloma zabytkami. Pisać można o nim naprawdę wiele. Warto jednak dodać, że najlepiej wybrać się busem do Lozanny. Dzięki temu już w trakcie podróży zobaczymy wiele ciekawych miejsc.

Busy do Szafuzy jeżdżą codziennie – a Safuza zachwyca czystością i porządkiem.

Szwajcaria uchodzi za jedno z tych państw w Europie, w którym żyje się spokojnie, w dobrobycie. Każde szwajcarskie miasto nieustannie zachwyca porządkiem i ładem. Jest doskonale utrzymane i zadbane, bo ciągle dbają o nie nie tylko lokalne władze, ale też mieszkańcy.

Miasto Szafuza w Szwajcarii – krótka charakterystyka i położenie

Ciekawy wyjazdy i busy do Szafuzy może być sposobem na mały rekonesans przed decyzją o wyprowadzce na stałe. Warto zatem wybrać się tutaj chociażby na kilka dni, aby sprawdzić jak się tam żyje, ale też poznać tamtejsze atrakcje. Szafuza to tak naprawdę niewielkie miasto. Jednak z bardzo bogatą historią, związaną z tym, że kiedyś funkcjonowało jako miasto-państwo z własną monetą. Miasto położone jest niezwykle malowniczo, nad górnym Renem, pomiędzy Szwardzwaldem a Jeziorem Bodeńskim. Widoki na panoramę Starego Miasta dosłownie zapierają dech w piersiach.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Safuza

Tanie i komfortowe Busy do Safuzy wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Szwajcarii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Szwajcarii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Safuza

Zabytki Safuzy

Chociaż to miasto niewielkie, zachwyca niesamowitą atmosferą i pięknymi zabytkami.  Imponujące jest Stare Miasto, w którym pełno pieczołowicie zdobionych budynków, z których każdy można określić mianem perły architektury. Nad miastem góruje imponująca Twierdzą Munot, zatem to również doskonała destynacja dla miłośników architektury warownej i obronnej. Biel zabudowy kontrastuje z soczystą szwajcarską zielenią, tworząc naprawdę miły dla oka obraz. Busem do Szafuzy z warto wybrać się chociażby po to, by ujrzeć tą zachwycającą panoramę.

Relaks poza miastem

Chociaż starówka Szafuzy uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w Szwajcarii. Warto wybrać się również poza miasto, aby powędrować wśród zielonych wzgórz, tamtejszych winnic, oraz skusić się na degustację lokalnych trunków.

Jak znaleźć Busy do Safuzy?

To proste busy do Safuzy znajdziesz w wyszukiwarce https://bus-do-polski.pl To zupełnie nowe podejście do rezerwacji busów. Dotychczas każdy pasażer wyszukiwał w internecie lub na słupie ogłoszoniowym numer telefou do przewoźnika i dzwonił do niego. Tutaj mamy zupełnie inne odwrotne rozwiązanie – przede wszystkim bardzo wygodne. Pasażer wpisuje na naszej stronie internetowej Skąd – Dokąd chce jechać, datę wyjazdu i swój numer telefonu. Przewoźnicy dostają zapytanie SMS’em i dzwonią do pasażera proponując mu przewóz. Pasażer wybiera najlepszą porę i najniższą cenę przejazdu busem. Proste – prawda?

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką