Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Busy do Belgii codziennie odjeżdżają z wielu miast w Polsce. Flotea.pl to nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami w całej Europie. Belgia to stolica Europy, więc nie moglo zabraknąć u nas przejazdów właśnie do tego celu. 

Jeżeli nie znasz jeszcze wyszukiwarki przejazdów busami Flotea, oto kilka podstawowych informacji.

Gromadzimy w jednym miesjcu – na jednej stronie internetowej oferty wielu przewoźników, również tych oferujących przejazdy do Belgii. Wszystkie firmy przezowe, które znajdziesz na Flotea.pl to sprawdzeni, licencjonowani przewoźnicy.

Wystarczy, że na stronie głównej wpiszesz skąd chcesz wyruszyć i dokąd chcesz dojechać, a następnie klikniesz przycisk szukaj. Po kliknięciu zobaczysz listę ofert na wybranej przez Ciebie trasie.

Klikając przycisk “Wybierz” na poszczególnych ofertach przejdziesz dalej do strony zamówienia. Tutaj możesz zarezerwować bilet lub dokonać zakupu online za pomocą bezpiecznego systemu płatności internetowych PayU. Na końcu artykułu znajdziesz także krótką instrukcję zakupu biletu online na przejazd w trybie door2door.

Busy do Belgii z Flotea.pl

Busy do Belgii cieszą się ogromną popularnością. Szacunki z 2014-go roku mówią, że w Belgii mieszka około 50.000 Polaków. Wielu naszych rodaków chętnie korzysta z przejazdów do Belgii busami ze względu na komfort, jaki daje tryb door2door, czyli spod drzwi do drzwi.

Najczęściej wyszukiwane na stronie Flotea.pl połączenia to przejazdy do Belgii z dużych miast w Polsce. Oto kilka popularnych połączeń:

🚌 Busy z Warszawy do Belgii

Busy z Warszawy do Belgii są często wyszukiwanym połączeniem. Kliknij powyższy link, aby sprawdzić ceny przejazdów relacji Warszawa Belgia. Busy pomiędzy stolicą Polski i stolicą Europy oferowane są w trybie door2door.

🚌 Busy z Łodzi do Belgii

Busy z Łodzi do Belgii rówież cieszą się popularnością i także można zamówić bus pod drzwi w Łodzi i wysiąść pod określonym adresem w Belgii. Kliknij link powyżej, aby sprawdzić ceny przejazdów. Z Łodzi oraz z Warszawy do Belgii dotrzesz z przewoźnikiem Jogibus

🚌 Busy ze Szczcina do Belgii

Do Belgii można dotrzeć także z zachodniopomorskiego – ze Szczecina i okolic w trybie door2door. Busy ze Szczecina do Belgii oferuje Busliner

🚌 Busy z Gdańska do Belgii

Busy z Gdańska do Belgii również obsługiwane są przez przewoźnika Busliner i oferowane w trybie door2door. Kliknij w link, aby poznać ceny przejazdów.

Jak kupić bilet na przejazdy do Belgii w trybie door2door?

Jest to bardzo łatwe. Wystarczy, że  klikniesz w jeden z powyżej wymienionych kierunków lub w wyszukiwarce na Flotea.pl wyszukasz oferty i wybierzesz jedną z nich.

Na stronie zamówienia wpisz dokładny adres, z którego chcesz wyruszyć oraz adres, pod którym chcesz wysiąść w Belgii. Możesz też ustawić znacznik mapy na konkretnym adresie, a pole wypełni się automatycznie.

Po określeniu adresów “skąd” oraz “dokąd” wystarczy podać swoje dane, zaakceptować regulamin i można przejść do rezerwacji lub zakupu biletu online. W przypadku rezerwacji Twoje dane zostaną przesłane do wybranego przewoźnika i zapłacisz za bilet w busie. Jeżeli wybierzesz płatność online, po kliknięciu w przycisk “Kup bilet” otworzy się strona bezpiecznych płatności internetowych PayU, gdzie wybierzesz swój bank i po zalogowaniu dokonasz przelewu.

Poniżej zamieszczamy również krótki film przedstawiający proces zakupu biletu online na przjazd door2door.