Konto przewoźnika

Dołącz do Bus-do-Polski

Bus do Polski to baza danych firm prywatnego przewozu osób, które obsługują połączenia międzynarodowe, najczęściej małymi busami. To firmy, które przewożą ludzi oraz paczki z adresu pod adres (tzw. door 2 door). Bus do polski zawiera mechanizm wyszukiwania według regionu obsługi, dzięki czemu dzwoniący klient precyzyjnie trafia w obsługiwany przez Twoją firmę region. Bus do Polski to Twój dodatkowy kanał sprzedaży.

Bus do Polski skierowany jest na powroty do polski z całej Europy, a także wyjazdy z Polski za granicę. Każdego dnia coraz więcej osób, którzy chcą wrócić wyjechać lub wrócić do polski, przewieźć paczkę lub wysłać zwierzaka odwiedza naszą wyszukiwarkę. Bus do Polski jest częścią serwisu Flotea.pl, dlatego konto, które stworzysz tutaj, będzie widoczne również w portalu Flotea.pl.

Dołącz do Bus-do-Polski
Korzyści Bus-do-Polski

Jakie korzyści przyniesie Ci dołączenie do bazy Bus-do-polski?

 • Dostęp do dużej grupy pasażerów
 • Precyzyjne skierowany ruch na region który obsługujesz
 • Łatwy i przejrzysty proces telefonicznego zamawiania przewozów
 • Nagrywanie rozmów telefonicznych - dzięki czemu masz większa pewność, że pasażer jest naprawdę zainteresowany Twoją ofertą lub zdecydowany na zamówienie przewozu, a nie wycofuje się w ostatniej chwili
 • Dodając swoją firmę do bazy Bus do Polski, otrzymujesz również prezentację swoich ofert przewozu w portalu flotea.pl
 • Każdy zweryfikowany przewoźnik otrzymuje bonus w postaci 10,000 jednostek FLT kryptowaluty Flotea, wystarczy tylko wpisać adres swojego portfela ETH podczas rejestracji firmy. Bonus będzie wypłacany w I kwartale 2019 roku
 • Dostęp do bilingu połączeń i statystyk skuteczności raz w miesiącu
Większy dostęp Bus-do-Polski

Większy dostęp

Otrzymujesz dostęp do większej ilości pasażerów dopasowanych do Twojego obszaru jaki obsługujesz w Polsce i za granicą

Bus-do-Polski

Statystyki

Optymalizuj trasy i zarabiaj więcej. Analizuj najbardziej opłacalne miejsca z którego są zabierani pasażerowie i dopasuj do swoich przejazdów

Bus-do-Polski

Powiadomienia

Otrzymujesz powiadomienia na e-maila lub SMS’em o sprzedaży i zamówieniu przewozu

Bus-do-Polski

Zarządzanie

Modyfikuj i zmieniaj swój obszar obsługi w dowolnym momencie. Precyzyjne określenie regionu to większa jakość usługi

Jak to działa

Gdzie pasażer może zobaczyć Twoje oferty przewozu?

Bus-do-Polski

Wyszukiwarka na Bus-do-Polski.pl

Pasażer wpisując skąd i dokąd chce jechać, otrzymuje listę wszystkich przewoźników obsługujących te regiony. W momencie nie odebrania telefonu przez przewoźnika, połączenie zostaje przekierowane do innego przewoźnika, który także obsługuje dany region.

Bus-do-Polski

Portal Flotea.pl

Pasażer ma dostęp do wyników wyszukiwania również na portalu flotea.pl, który działa na podobnej zasadzie z tą różnicą, że pokazane są dodatkowe informację jak godziny odjazdu, czy ceny. Dodatkowo przewoźnik otrzymuje za darmo stronę www.swojej_firmy.flotea.pl na tym portalu.

Bus-do-Polski

Wyszukiwarka Flotea.pl na facebooku i aplikacja mobilna

Pasażer ma również dostęp do wyników wyszukiwania przewozu osób za pomocą wyszukiwarki umieszczonej w innych portalach takich jak facebook.com.

Gdzie pasażer może Cię znaleźć?

Bus-do-Polski

Komfort, na którym możesz polegać

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pasażera, który szuka błyskawicznego wyjazdu i powrotu do Polski. W serwisie Bus do Polski pasażer ma możliwość zamówienia Twojego przewozu:
Flotea - Zakup biletu 1. Może zamówić przejazd telefonicznie bezpośrednio u przewoźnika

Jeżeli pasażer zdecyduje się złożyć zamówienie telefonicznie, dzwoniąc na numer w ofercie jest automatycznie przekierowany do przewoźnika. Dzięki temu przewoźnik w szybki i prosty sposób może umówić się z pasażerem.

Flotea - Zakup biletu 2. Może wysłać zamówienie przejazdu z portalu za pomocą formularza zamówień

W przypadku rezerwacji podróży online przez pasażera, przewoźnik automatycznie otrzymuje szczegóły zamówienia na e-maila i SMS’a:

 • Miejsce wyjazdu
 • Miejsce przyjazdu
 • Data wyjazdu
 • Dane pasażera: imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu
Komfort Bus-do-Polski
Zamówienie busa on-line Bus-do-Polski

Zamówienie busa on-line za pomocą portalu Flotea.pl

01

Wyszukiwarka tras
Pasażer wpisuje skąd, dokąd i kiedy chce jechać. Klika w przycisk SZUKAJ.


02

Wybór połączenia
Z listy tras pasażer wybiera przewóz który go interesuje.


03

Dane pasażera
Pasażer wypełnia krótki formularz z danymi: imię, nazwisko, e-mail, telefon kontaktowy i klika w przycisk „Zamów przejazd”.


04
Powiadomienie przewoźnika
Przewoźnik automatycznie otrzymuje SMS’em i e-mailem powiadomienie o rezerwacji wraz z danymi zamówienia: miejsce wyjazdu, miejsce przyjazdu, data wyjazdu, dane pasażera: imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu

05
Potwierdzenie lub odrzucenie rezerwacji
To przewoźnik decyduje czy akceptuje rezerwację czy ją odrzuca. Może wybrać jedną z trzech opcji:
 • Potwierdzenie zamówienia - Odsyłając potwierdzenie e-mailem klikając POTWIERDZAM ZAMÓWIENIE
 • Odrzucenie zamówienia - Odsyłając odrzucenie e-mailem klikając ODRZUCAM ZAMÓWIENIE
 • Zaproponowanie innego terminu wyjazdu - Dzwoniąc do pasażera na numer telefonu podany w zamówieniu

06

W drogę...

Zamówienie busa telefoniczne

01

Wyszukiwarka tras
Pasażer wpisuje skąd, dokąd i kiedy chce jechać. Klika w przycisk SZUKAJ.


02

Wybór połączenia
Z listy tras pasażer wybiera przewóz który go interesuje i klika w przycisk NUMER do PRZEWOŹNIKA


03

Telefon do przewoźnika
Dzwoniąc pod podany numer telefonu automatycznie przekierowuje pasażera na numer komórkowy przewoźnika, dzięki czemu pasażer bezpośrednio porozmawia z przewoźnikiem.

Numery telefonu pokazane w ofertach są numerami przydzielonymi przez Flotea, a pasażer nie widzi numeru komórkowego przewoźnika. Automat VOIP wysyła w trakcie rozmowy SMS’em numer telefonu komórkowy pasażera do przewoźnika i przewoźnika do pasażera z powiadomieniem - to jest bezpośredni numer pasażera/przewoźnika z którym rozmawiałeś.

Zamówienie busa telefoniczne Bus-do-Polski
Korzyści Bus-do-Polski

Ile to kosztuje?

Rozliczenie z nami jest na zasadzie Pre-paid. Doładowujesz swój portfel przewoźnika punktami, przykładowo za 100zł kupisz 1000pkt. koszt zabrania pasażera to 50pkt. czyli 5zł. Całość tej kwoty bez ograniczeń czasowych wykorzystujesz na zabieranie pasażerów.

Dodając konto do portalu
bus-do-polski.pl lub flotea.pl

Narzędzie do zaznaczenia regionu który obsługujesz. To z tego regionu będą przychodziły do Ciebie zapytania od pasażerów. Dbamy o to aby dotrzeć do pasażerów w całej Europie dzięki precyzyjnie kierowanemu ruchowi.

Doładowujesz porfel przewoźnika i już możesz zabierać pasażerów.

Korzyści

Dbamy o rozwój Twojej firmy. Naszym celem jest zwiększenie sprzedaży Twoich usług oraz precyzyjne docieranie do pasażera

Aby wspierać przewoźników nasz zespół dba o rozwój i zwiększenie ruchu na witrynie Bus do Polski. Inwestujemy w ukierunkowany marketing oraz w przeanalizowane persony i wykorzystujemy ogromny potencjał branży transportowej do generowania przyrostowego wolumenu w Twojej firmie.

Nasz obszar działania to cała Europa. Dzieki precyzji jaką wkładamy w sprzedaż przewozów, zapewnianą pomoc i wsparcie, nasi klienci mają wspaniałe doświadczenia podczas podróży z przewoźnikami i zawsze wracają, aby zamówić kolejny przejazd ... to takie proste i wygodne.

Korzyści Bus-do-Polski

Dodaj konto przewoźnika

 • Zamieść obsługiwany region
 • Uzupełnij formularz
 • Wybierz opcję płatności... GOTOWE!
Bonus

Załóż konto a otrzymasz kryptowaluty

Załóż konto a otrzymasz tzw. airdrop kryptowaluty tokenu Flotea FLT. Każde konto zweryfikowanego przewoźnika otrzyma aż 10,000 sztuk wirtualnej monety w momencie uruchomienia przez portal Flotea ICO.

Zakładając konto, wypełnij pole “portfel ETH” wpisując adres utworzonego portfela Ethereum, np. Konta założonego na Blockchain.info Wszystkie aktywne konta, które będą miały założone konto przed upływem pierwszego kwartału 2019 roku, otrzymają nagrodę.

Kryptowaluty Bus-do-Polski