Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Busy do Berlina odjeżdżają codziennie z całej Polski. Teraz z Flotea.pl wszyscy podróżni mają możliwość zakupu biletu online na przejazdy do Niemiec oraz innych krajów.

Ile kosztuje przejazd busem do Berlina, i kiedy będzie taniej? 😉 Skąd odjeżdżają busy do Berlina z Flotea.pl? Na te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule.

Nic dziwnego, że do Berlina codziennie odjeżdżają setki busów – zarówno dużych, jak i małych przewoźników – skoro w stolicy Niemiec mieszka ponad 100 tysięcy osób z polskim tłem migracyjnym (dane z Wikipedii). Wielu Polaków odwiedza rodziny lub znajomych albo wraca do domu po odwiedzinach w ojczyźnie. Niektórzy wyjeżdżają z Polski do Berlina na weekend, bo jest co zobaczyć.

Berlin, stolica Niemiec, to miasto, które – podobnie jak Nowy Jork czy Londyn – nigdy nie zasypia. Przez niektórych jest nazywane najbardziej hipsterskim miastem Europy. Miasto rowerów i wielkich możliwości.

Tutaj spotkasz ludzi z całego świata i poznasz różne kultury. Bez problemu porozumiesz się po angielsku, a w wielu miejscach – także po polsku. Berlin oferuje mnóstwo atrakcji, których nie sposób wymienić.

Busy do Berlina - jedź z flotea.pl
Berlin – miasto rowerów i dużych możliwości | Fot. Fotolia.com

Jeżeli podróżujesz w tym właśnie kierunku, mamy dla Ciebie dobre wieści. Teraz możesz wygodnie i szybko kupić bilet online na busy do Berlina.

Ceny wybranych przejazdów do Berlina

Przedstawiamy ceny przejazdów z wybranych miejscowości Dolnego Śląska. Ceny mogą się różnić w zależności od przewoźnika, którego wybierzesz. Flotea.pl umożliwia wyszukiwanie spośród ofert wielu firm, dlatego możesz wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę.

Oto niektóre ceny połączeń z Dolnego Śląska:

Busy Jelenia Góra – Berlin  |  140 PLN

Busy Wałbrzych – Berlin  |  140 PLN

Busy Legnica – Berlin  |  150 PLN

Busy Kłodzko – Berlin  |  220 PLN

Powyższe oferty to przejazdy typu door2door. Oznacza to, że możesz zamówić bus pod wskazany adres.
Więcej ofert busów do Berlina znajdziesz na Flotea.pl

Nowi przewoźnicy

Wciąż przybywają nowe firmy, które dodają swoje oferty przejazdów na stronie Flotea.pl.  Dla przewoźników, zwłaszcza tych mniejszych, jest to nowy sposób na sprzedaż biletów i pozyskanie klientów.

Planując podróż możesz przeglądać wiele ofert przejazdów, wybierać te najlepsze, najtańsze. Bilet w prosty sposób kupisz online. Zapłacisz kartą kredytową lub przelewem bankowym. Zachęcamy również do dzielenia się z innymi użytkownikami opinią na temat przewoźników.

Bądź z nami. Skorzystaj z Flotea.pl. Szerokiej drogi!

Busy do Berlina od 140 PLN - Szerokiej drogi!
Busy do Berlina od 140 PLN – Szerokiej drogi!