Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Busy do Wiednia z Krakowa odjeżdżają codziennie w trybie door2door. Mamy dla Ciebie nowe możliwości – wyszukiwarkę przejazdów busami i autokarami Flotea.pl. Znajdziesz tutaj busy do Wiednia oraz okolicznych miejscowości.

Jeżeli dotychczas do wyszukiwania przejazdów busami służyła Ci wyszukiwarka Google, teraz mamy dla Ciebie prostszy sposób. Stworzyliśmy wyspecjalizowaną wyszukiwarkę przejazdów busami i autokarami Flotea.pl z myślą o wszystkich podróżnych, którzy lubią nowoczesne rozwiązania.

Platforma Flotea gromadzi oferty wielu przewoźników. Wszystkie firmy to licencjonowani przewoźnicy, więc masz pewność, że prezentowane oferty są rzetelne i sprawdzone.

Masz do dyspozycji prostą wyszukiwarkę w której podaje się miejsce wyjazdu, miejsce przyjazdu oraz termin podróży. Po kliknięciu w przycisk “Szukaj” pojawi się lista ofert dostępnych na wybranej trasie.

Busy z Wiednia do Krakowa od drzwi do drzwi

Jeżeli interesują Cię busy z Wiednia do Krakowa od drzwi do drzwi, skorzystaj  z wyszukiwarki i znajdź oferty oznaczone napisem “DOOR2DOOR”.

Wybierz jedną z takich ofert klikając przycisk znajdujący się w jej polu. Po kliknięciu otworzy się strona oferty, na której możesz sprecyzować swoje zamówienie.

Na początku zobaczysz ponownie pola “skąd” oraz “dokąd” wypełnione domyślnie nazwami miast: Wiedeń i Kraków. Aby zamówić bus pod drzwi dopisz dokładne adresy w odpowiednich polach. Możesz też ustawić znacznik na mapie w odpowiednich punktach, wtedy zobaczysz, że adres zmienia się także w rubrykach.

Kiedy już określisz szczegóły podróży, wypełnij swoje dane i zaakceptuj regulaminy po ich przeczytaniu.

Następnie możesz skorzystać z trzech dostępnych opcji. Możesz skontaktować się z przewoźnikiem klikając w numer telefonu (po kliknięciu zobaczysz cały numer). Możesz kliknąć w przycisk “Zarezerwuj”, wtedy Twoje dane prześlemy do przewoźnika, a za bilet zapłacisz wsiadając do busa. Trzecią opcją jest zakup biletu online.

Zakup biletu online na busy do Wiednia z Krakowa

Jest to opcja dla osób, które lubią nowoczesne i wygodne rozwiązania. Przelew możesz wykonać błyskawicznie za pomocą systemu płatności online PayU. Po płatności bilet zobaczysz w panelu na Flotea.pl, możesz go pobrać, wydrukować lub wysłać mailem.

Poniżej przedstawiamy także krótki film instruktażowy przedstawiający zakup biletu na przejazd od drzwi do drzwi