Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Busy z Katowic do Austrii odjeżdżają codziennie w trybie door2door z Flotea.pl. Sprawdź oferty wielu przewoźników w nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami. Wybierz najlepszą ofertę, szybko i wygodnie kup bilet online dokonując płatności za pomocą przelewu internetowego.

Wybierasz się w podróż i szukasz przejazdów busem z Katowic do Austrii? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz nie musisz już marnować czasu na przeczesywanie internetu i przeglądanie różnych stron w poszukiwaniu najlepszej oferty przejazdu busem do Austrii. Flotea.pl daje nowe możliwości, które pozwalają Ci zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz skąd chcesz wyruszyć i dokąd chcesz dojechać oraz klikniesz w przycisk “Szukaj”. Zobacz listę ofert przejazdów różnych przewoźników.

Listę ofert może posortować według najniższej ceny, według liczby dostępnych miejsc, daty odjazdu. Po  wybraniu konkretnej oferty przejdziesz do strony, na której dokonasz rezerwacji biletu.

Zakup biletu door2door na busy z Katowic do Austrii

Dokonując rezerwacji biletu na przejazd door2door należy określić dokładny adres, spod którego kierowca ma nas odebrać oraz, pod którym ma nas wysadzić. Wystarczy dopisać do państwa i miasta nazwę ulicy oraz numer. Następnie wypełniamy dane takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres email, na który otrzymamy zakupiony bilet. Pozostaje jeszcze zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja oraz potwierdzenie zabezpieczenia “Nie jestem robotem”.

Po kliknięciu w przycisk “Kup bilet” przechodzimy do płatności za pomocą popularnego systemy PayU. Możemy dokonać płatności za pomocą przelewu online. Jest to wygodna i bezpieczna metoda rezerwacji biletu na przejazd busem. Po dokonaniu płatności bilet możemy pobrać na email lub wydrukować w panelu.

Poniżej przedstawiamy krótki film przedstawiający proces zakupu biletu na przejazd w trybie door2door.

 

 

Kliknij w link poniżej i sprawdź oferty przejazdów busami z Katowic do Austrii. Na Flotea.pl znajdziesz dobre ceny przejazdów, możliwość wyszukiwania spośród ofert wielu przewoźników, możliwość wygodnego zakupu online oraz skorzystania z opcji przejazdu w trybie door2door.

🚌 Busy z Katowic do Austrii od 119,99zł