Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Jeśli wybierasz się do Holandii, mamy dla Ciebie nowy sposób na znalezienie najlepszych ofert przejazdów busami. W wyszukiwarce flotea.pl znajdziesz oferty wielu przewoźników – wybierz tę, która najlepiej spełnia twoje oczekiwania! Część przewoźników oferuje przejazdy w trybie door2door. Oznacza to, że możesz zamówić bus pod drzwi swojego domu i dojechać pod wskazany adres. Ceny biletów wahają się w okolicach 300 złotych.

Jak poruszać się po Holandii?

Po pierwsze rowerem – ale to lokalnie. Na stronie flotea.pl znajdziesz nie tylko przejazdy z Polski do Holandii, ale też przejazdy polskich przewoźników pomiędzy holenderskimi miastami oraz busy z Holandii do Polski.

Jedna karta na wszystko

Holandia to bardzo mały kraj, który charakteryzuje się doskonale rozwiniętą siecią komunikacyjną. Co więcej – system płatności za przejazdy również jest tu bardzo dobrze rozwinięty, czego z pewnością możemy Holendrom pozazdrościć.

Niezależnie od tego, czy podróżujemy autobusem, metrem, czy też koleją, możemy skorzystać ze specjalnej karty OV, za pomocą której realizujemy płatności w dowolnym środku transportu. Te same czytniki znajdują się zarówno na peronach kolejowych i przystankach autobusowych, jak i na stacjach metra.

Wyrobienie samej karty nie jest drogie. Jeśli decydujemy się na wyjazd do Holandii, powinniśmy przygotować sobie 7.5 euro, by wyrobić wspomnianą kartę. Cena ta dotyczy zarówno karty personalizowanej, jak też karty na okaziciela.

Czym różnią się obie karty? W przypadku kart personalizowanych mamy dostęp do szeregu ulg, wynikających z naszego wieku. Jeśli na przykład mamy od 4-11 lat bądź nasz wiek przekroczył 65 lat – możemy dzięki wspomnianej karcie skorzystać z upustu w wysokości 34 proc. na wszystkie przejazdy.

Holandia a inne kraje

Pod względem transportu publicznego, Holandia jest jednym z najlepiej zorganizowanych krajów na terenie Unii Europejskiej. Podobnie działającego systemu nie spotkamy nawet wtedy, gdy wyjedziemy do Niemiec, bądź do Austrii.

Sprawdź oferty przejazdów do Holandii oraz z Holandii do Polski na flotea.pl. Wybieraj spośród ofert wielu przewoźników, wygodnie kup bilet online, zamów bus pod dom. Szerokiej drogi!