Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Czy wiesz jak proste jest znajdowanie ofert przewozów autobusowych w Europie

Flotea to proste zorganizowanie taniego wyjazdu i zakup biletów autobusowych w całej Europie. Tutaj znajdziesz bilety autobusowe na przykład z Polski do Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, na Ukrainę, do Czech, Włoch i reszty krajów Europy których nie wymieniłem.  Porównasz wszystkie oferty przewozu Autobusem według ceny, rozkładu jazdy, wyposażenia autobusu, daty wyjazdu itd.
Flotea pomaga Ci znaleźć i dopasowuje dla Ciebie podróż w odpowiedniej cenie, oferując dużo dodatkowych opcji na przewozy autokarowe w całej Europie. Wyszukiwanie przewozu autobusem na stronie internetowej FLOTEA lub w aplikacji mobilnej FLOTEA na dzień dzisiejszy daje możliwość przeszukania przewozów ponad 150 przewoźników autobusowych i minibusami door to door. Oferujących ponad 55000 przewozów z Polski za granicę i zagranicy do Polski miesięcznie, mogą przewieźć ponad 2 500 000 osób. Na portalu Flotea masz dostęp do biletów autobusowych w najlepszych cenach. Znajdziesz także promocje, okazjonalne obniżki cen, a także takie okazje jak oferty last-minute ceny biletów nawet za 1zł .
Pasażer zamawia przewóz do Niemiec na portalu Flotea
Możesz dowolnie sortować wyniki wyszukiwania na połączenia takie jak przewozy osób z Polski do Niemiec lub przewozów osób z Holandii do Polski
W autobusie znajduje się szereg udogodnień dla każdego pasażera, są to, dostęp sieci Wi-Fi,  gniazdek elektrycznych na 220w, oraz toaleta.
Flotea pozwala na sortowanie wszystkich opcji wyszukiwania przewozu basem lub autobusem według godziny, dzięki czemu zapewnisz sobie idealny plan wyjazdu.

Jak uzyskać najtańszy bilet Autobusowy z Polski do Niemiec

Najlepszym sposobem, aby uzyskać najtańsze bilety autobusowe z Polski do Niemiec, jest zakup biletu z kilku lub kilkunasto dniowym wyprzedzeniem. Kupując bilety wcześniej, wynika że są one tańsze o około 20% od tych które kupowane są tuż przed wyjazdem, o ile nie znajdziesz biletu typu last-minute i kupisz promocyjny bilet za 1zł a to już prawdziwa okazja na Flotea.pl.

Jak uzyskać najtańszy przewóz Busem z adresu na adres z Polski do Holandii

Najlepszym i najpewniejszym sposobem, aby znaleźć najtańsze połączenie w relacji z Adresu na Adres Busem z Polski do Holandii, do Niemiec, Danii, Austrii jest podobnie jak w przypadku biletów Autobusowych zamówienie busa wcześniej. Na podstawie naszych statystyk, wiemy że średnie ceny przewozów busem z Polski do Holandii wynoszą 250zł. Bardzo dużo zależy także od kalendarza, ponieważ są okresy w których ceny przewozów idą w górę. A taże zamówienie busa z dnia na dzień w tym czasie jest wręcz niemożliwe. Dlatego zalecamy zamawiać przewóz na flotea.pl z dużym wyprzedzaniem lub zakup biletu on-line jeżeli przewoźnika na to pozwala.

Jak znaleźć przejazd? – zobacz film;)

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android