Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Przewóz Anglia – Polska: ciekawe połączenia

Anglia to jeden z najpopularniejszych kierunków wyjazdu Polaków, a tym samym najczęściej uczęszczane połączenia powrotne. Ruch pasażerski nasila się w okresie świąt, kiedy emigranci wracają w odwiedziny do swoich rodzin. Przewozy osób Anglia – Polska są bardzo dobrze rozbudowane i oferują szerokie możliwości powrotu busem niemal w każdy region w Polsce. Busy wyjeżdżają nie tylko z wielkich metropolii, ale także z mniejszych i urokliwych. Sprawdźmy, kilka ciekawych połączeń.

Zegar Big Ben w Londynie Autobus, Tower Bridge i Pałac of Westminsterski wszystko na fladze Wielkiej Brytanii

Z Anglii do Polski a dokładniej z Hampshire – rejon wielicki i krakowski

Z Anglii do Polski Busem z adresu na adres, czy Autobusem chcesz wracać do Polski?

Jednym z ciekawych połączeń, na jakie można zamówić przewóz busem jest wyjazd ze wskazanego adresu w rejonie Hampshire, do rejonu krakowsko-wielickiego. Hampshire to region, który ulokowany jest w południowej Anglii. Słynie z dwóch największych miast: Southampton i Protsmouth. Obydwa miasta pełnią status portów morskich.

W dystrykcie znajduje się urocze niewielkie miasteczko – Lymington, które w rankingu The Sunday Times zostało ulokowane wśród piętnastu najciekawszych i najlepszych miejsc do życia w Wielkiej Brytanii. Skupia ono w sobie wszystko to, co w wyspiarskim krajobrazie najbardziej urzeka: brukowane drogi, pochyłe murki i gregoriańska architektura budująca niepowtarzalny urok. Miasteczko posiada także piękne Mariny. Przebywając w okręgu Hampshire, zanim wyruszymy do naszego busa, warto odwiedzić tę miejscowość.

Także z Anglii do Polski tym razem z Reading – Zabrze

Znajdziesz także połączenia Polska – Anglia
Reading to miasto, które cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Najbardziej słynie z dużego festiwalu muzyki jazzowej, który pod różnymi nazwami organizowany jest w mieście od roku 1961. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z roku 1086, w łacińskim dokumencie sporządzonym na żądanie Wilhelma Zdobywcy. Pojawia się tam informacja o Radinges/Red(d)inges.

Miasto ulokowane jest nad Tamizą. Jednym z bardziej atrakcyjnych miejsc są piękne ogrody Forbury Gardens, które umożliwiają relaks w cichym i spokojnym otoczeniu przyrody. Znajduje się w nich charakterystyczny pomnik lwa, który stanowi nieoficjalny symbol miasta.

Będąc w Reading warto zwiedzić Museum of Berkshire Aviation, w którym można podziwiać wiele zabytków sztuki lotniczej. Miejsce idealne na wizytę z dziećmi. Najbardziej rozpoznawalnym budynkiem jest Kościół Matki Bożej, wzniesiony w pięknym romańskim stylu i atrakcyjny pomnik królowej Wiktorii, który ulokowany jest w samym sercu miasta – ścisłym centrum. Stanowi on pamiątkę z epoki wiktoriańskiej. W wolnej chwili warto wybrać się do także do pięknej rezydencji Basildon Park, która ulokowana niedaleko Reading.

 

Stawiamy na nowoczesność – ale tą osiągalną nowoczesność dla każdego, dla osób w każdym wieku – i tutaj dla każdego mamy aplikację mobilną do zamawiania BUSA a także kupowania biletu AUTOBUSOWEGO

Intuicyjna i prosta aplikacja dla osób w każdym wieku

To świetne rozwiązanie pobierz aplikację FLOTEA

      iPhona-iOS       i       Samsunga -Android