Busy międzynarodowe

ZAMÓW SWOJEGO PRZEWOŹNIKA

1

Stuttgart przewozy osób z polski do Niemiec

Jeżeli planujecie odwiedzić miasto Stuttgart, to oznacza, że wybieracie się do Niemiec. Trzeba przyznać, że jest to bardzo prężnie rozwijające się miasto, gdzie działa wiele znakomitych i znanych przedsiębiorstw, nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

Najbardziej znana marka na Świecie – muzeum Mercedesa w Stuttgarcie

Miasto naukowców

Na terenie miasta znajduje się wiele instytucji naukowych. Można śmiało powiedzieć, że jest ich tutaj najwięcej. Działa tutaj wielu znakomitych naukowców, którzy zgłaszają bardzo dużą ilość patentów. Co roku na rozwinięcie nauki w tym mieście idą bardzo duże pieniądze, które sięgają nawet kilku miliardów euro.

Nowoczesna biblioteka w Stuttgarcie

Aż 152 dzielnice

Ważną ciekawostką odnoszącą się do tego miasta, jest liczba dzielnic, na które podzielone jest to miasto. 152 dzielnice – trzeba przyznać, że jest to naprawdę duża liczba.

Stuttgart to również medialne miasto, ponieważ ma tutaj swoją siedzibę radio i telewizja oraz jedna z największych gazet znanych w regionie. Warto więc odwiedzić Stuttgart.

Nowoczesna rzeźba w Stuttgarcie

 

Stuttgart przewozy osób Busem i Autokarem z Polski do Niemiec

Żeby było jeszcze łatwiej dojechać do Stuttgartu wejdź na stronę FLOTEA i znajdź przewóz Autobusem lub Busem tutaj pobierzesz Aplikację mobilną na swój smartfon nie ważne jaki masz model telefonu, zbudowaliśmy aplikację na oba systemy operacyjne, zarówno na..

      iPhona-iOS       i       Samsunga, Sony itd.-Android