20 znaleziono

Bus do Dortmundu z Polski

Jeśli jesteś zainteresowany podróżą busem do Dortmundu, skorzystaj z wyszukiwarki MIASTO ODJAZDU – MIASTO DOCELOWE, DATA ODJAZDU i Twój NUMER TELEFONU. Przewoźnicy natychmiast otrzymają Twoje zapytanie, a ten, który będzie mógł Cię zabrać – zadzwoni do Ciebie.

Bus do Dortmundu z całej Polski.

Wybierz przewoźnika spośród propozycji, które mają miejsce w swoim busie, jedź w wybranym dniu i zbieraj doświadczenia z przygód podczas podróży. Przewoźnicy natychmiast otrzymają Twoje zgłoszenie i ten, który będzie mógł Cię zabrać – zadzwoni do Ciebie.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Dortmundu

Busy do Dortmundu

Busy do Dortmundu, do których zabiorą Cię przewoźnicy z całej Polski. 

Busy z Polski do Dortmundu zawiozą Cię do wybranego miasta, abyś mógł rozpocząć odkrywanie miasta i innych miejsc w Niemczech. Polecamy zacząć od jednej z wycieczek, lub po prostu skorzystać z naszego darmowego przewodnika po Dortmundzie ze wszystkimi głównymi atrakcjami, restauracjami i pubami.

Podróż busem do Dortmundu to najlepszy sposób na dotarcie na miejsce. Jest szybki i wygodny, ponieważ obsługujemy autokary różnych klas.

Busy do Dortmundu to świetna okazja

Busy do Dortmundu dla turystów, którzy nie chcą podróżować samodzielnie, ale nadal chcą poczuć przygodę na drodze. Tutaj znajdziesz Busy do Dortmundu od różnych przewoźników w Polsce. Możesz zarezerwować wyjazd u dowolnego przewoźnika autobusowego, który dysponuje wolnymi miejscami w wybranych przez Ciebie dniach i godzinach. Wystarczy, że wpiszesz pożądany cel podróży i numer telefonu, a natychmiast otrzymasz odpowiedzi od przewoźników, którzy mogą Cię zabrać.”

Rezerwacja busa do Dortmundu

Zarezerwuj swoją podróż busem do Dortmundu szybko, łatwo i bezpiecznie. Posiadamy ponad 80 przewoźników z całej Polski, z którymi możesz skontaktować się bezpośrednio poprzez e-mail lub telefonicznie. Nasi pracownicy pomogą Ci w miarę możliwości. Jeśli chcesz pojechać w dowolne miejsce w Niemczech – zadzwoń do nas!

Dortmund

Dortmund jest największym miastem w Zagłębiu Ruhry i jest znany jako jedno z najlepszych miast w Niemczech do odwiedzenia. W tym mieście znajduje się wiele pięknych miejsc, ale jednym z najbardziej godnych uwagi jest Muzeum Piwa. Muzeum to oferuje gościom wiele różnych piw i potraw, których mogą spróbować, ucząc się jednocześnie wszystkiego, co warto wiedzieć o piwie. Drugim najbardziej godnym uwagi miejscem w Dortmundzie jest BVB Stadion, na którym odbywają się domowe mecze zarówno Borussii Dortmund, jak i jej kobiecej drużyny, 1. FFC Frankfurt.

Rate this post

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Dortmundu do Polski

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką