20 znaleziono
Wyjazd do holandii
bus-do-polski-reklama-dla-przewoznika-besem

Wyjazd z Polski Busem do Amsterdamu

Miasto Amsterdam jest stolicą Holandii, położoną nad rzeką Amstel. To ośrodek finansowo – giełdowy, siedziba banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Sfera turystyki wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę tego miasta.

Ciekawy wyjazd do Amsterdamu

Jeśli chodzi o wycieczkę lub sam przejazd z Polski do Amsterdamu, można skorzystać z busów. Wyjazd busem do Amsterdamu to doskonała okazja do odwiedzenia tego urokliwego miejsca. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce https://bus-do-polski.pl nazwę miasta, z którego chcemy wyjechać i nazwę miasta docelowego, co pozwoli na wyszukanie dogodnej opcji przewóz busem.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Amsterdamu

Tanie i komfortowe Busy do Amsterdamu wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Holandii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Holandii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Amsterdamu

Amsterdam – atrakcje

Wśród atrakcji turystycznych Amsterdamu przodują muzea, urocze kamienice, pałace, kościoły. Od lat niesłabnącą popularnością cieszy się Muzeum Van Gogha. W samym centrum znajdziemy plac z Pałacem Królewskim i gabinetem figur woskowych. Warto także odwiedzić piękne kościoły, zachwycają stylem i wielkością.

Spędzanie czasu w Amsterdamie

Oprócz zabytków można odwiedzić także malownicze parki, rodziny z dziećmi mogą udać się do ZOO. Formą odpoczynku może być łono natury, także liczne puby i kawiarnie. Jak widać każdy znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje. Atrakcje obejmują wiele rzeczy, odpowiednich dla dzieci i dorosłych.

Wyjazd busem do Amsterdamu pozwoli zwiedzić to miasto i poznać jego cechy charakterystyczne. Wielbiciele zabytków pokochają kościoły i bazyliki, a lubiący aktywny wypoczynek mogą spacerować po parkach i placu znajdującym się w centrum miasta. Symbolem Holandii są wiatraki, które także warto zobaczyć – robią wrażenie i jest ich aż osiem.

5/5 - (1 vote)

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Amsterdamu

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką