20 znaleziono

Busy do Amsterdamu wyjazdy organizowane codziennie. W trakcie podróży polecamy sen, odpoczynek lub odrobinę rozrywki przy dobrym filmie lub ulubionej książce.

Holandia kraina kwiatów

Holandia, kraina wiatraków i tulipanów, leżąca w Europie Zachodniej i składa się z 12 prowincji. Amsterdam jest jej stolicą i jak wiadomo położony nad rzeką Amstel i licznymi kanałami, tworząc miasto zwane Wenecją Północy. Wyjątkowe miejsce, w którym o Amsterdamie można napisać wiele. To co warto zauważyć to fakt, że Amsterdam znajduje się w większości poniżej poziomu morza, co czyni go niezwykle podatnym na silne powodzie. Opuszczając Amsterdam i wyjeżdżając z Holandii kierujemy się w długą podróż do Polski. Ze względu na dużą odległość szczegółowo dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów organizując codziennie busy do Polski z Amsterdamu. W trakcie podróży polecamy sen lub odpoczynek z dobrym filmem lub książką w rękach (jeśli preferują Państwo taką opcję).

Wyjeżdżamy codziennie Busy do Amsterdamu. A także powroty busem z Amsterdamu do Krakowa jest długa, dlatego dbamy o to, abyś dotarł z nami bezpiecznie. Korzystamy z nowoczesnych samochodów i profesjonalnych kierowców, którzy regularnie pokonują tę trasę, więc możesz cieszyć się podróżą w komfortowych warunkach.

Dzięki naszemu busowi do Amsterdamu podróżujemy bezpiecznie i szybko. Wygodną i nowoczesną flotę wyposażyliśmy w klimatyzację, darmowe Wi-Fi i inne udogodnienia dla Państwa komfortu. Zwracamy również uwagę na komfort dzieci na pokładzie naszych pojazdów i mamy do ich dyspozycji różnorodne rozrywki.

Wyjazd do holandii
bus-do-polski-reklama-dla-przewoznika-besem

Wyjazd z Polski Busem do Amsterdamu

Miasto Amsterdam jest stolicą Holandii, położoną nad rzeką Amstel. To ośrodek finansowo – giełdowy, siedziba banków i towarzystw ubezpieczeniowych. Sfera turystyki wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę tego miasta.

Ciekawy wyjazd – Busy do Amsterdamu

Jeśli chodzi o wycieczkę lub sam przejazd z Polski Busy do Amsterdamu, można skorzystać z busów. Wyjazd busem do Amsterdamu to doskonała okazja do odwiedzenia tego urokliwego miejsca. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce https://bus-do-polski.pl nazwę miasta, z którego chcemy wyjechać i nazwę miasta docelowego, co pozwoli na wyszukanie dogodnej opcji przewóz busem.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Amsterdamu

Tanie i komfortowe Busy do Amsterdamu wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Holandii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Holandii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Amsterdamu

Amsterdam – atrakcje

Wśród atrakcji turystycznych Amsterdamu przodują muzea, urocze kamienice, pałace, kościoły. Od lat niesłabnącą popularnością cieszy się Muzeum Van Gogha. W samym centrum znajdziemy plac z Pałacem Królewskim i gabinetem figur woskowych. Warto także odwiedzić piękne kościoły, zachwycają stylem i wielkością.

Spędzanie czasu w Amsterdamie

Oprócz zabytków można odwiedzić także malownicze parki, rodziny z dziećmi mogą udać się do ZOO. Formą odpoczynku może być łono natury, także liczne puby i kawiarnie. Jak widać każdy znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje. Atrakcje obejmują wiele rzeczy, odpowiednich dla dzieci i dorosłych.

Wyjazdy – busy do Amsterdamu pozwoli zwiedzić to miasto i poznać jego cechy charakterystyczne. Wielbiciele zabytków pokochają kościoły i bazyliki, a lubiący aktywny wypoczynek mogą spacerować po parkach i placu znajdującym się w centrum miasta. Symbolem Holandii są wiatraki, które także warto zobaczyć – robią wrażenie i jest ich aż osiem.

5/5 - (1 vote)

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy z Polski do Amsterdamu

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką