20 znaleziono

Wyprawa do pracy w Belgii – busy do Brugii

Busy z Polski do Brugii to zdecydowanie punkt obowiązkowy! Warto wybrać się tam przynajmniej raz w życiu, ponieważ jest to miasto, które ma naprawdę wiele do zaoferowania. Dodatkowo w tej chwili można wybrać się na przykład busem do Belgii za naprawdę niewielkie pieniądze. Dodatkowo trasa odbywa się w nowoczesnym, klimatyzowanym autobusie, więc pokonywanie kolejnych kilometrów to sama przyjemność!

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Brugii

Tanie Busy do Brugii jeżdżą z adresu na adres z Polski do Belgii codziennie, wybierasz przejazd busem spośród kilkuset przewoźników.
Busy do Brugii

Jak zorganizować ciekawy wyjazd busem do Brugii?

Przede wszystkim warto przygotować sobie plan zwiedzania, który zrealizuje się krok po kroku. Aby był on ciekawy, warto poczytać o miejskich ciekawostkach oraz o atrakcjach, jakie można spotkać w mieście oraz jego okolicach. Samo miasto Brugia jest doskonale zachowane. Warto wiedzieć, że jest to jedno z najstarszych miast w Europie. To dlatego na spacer po jego ulicach warto wybrać się wczesnym rankiem, gdy prawie całe miasto jeszcze śpi. Wtedy można w pełni oddać się urokowi miasta i po prostu odpocząć z dala od tłumów.

Atrakcje turystyczne w Brugii

Jedną z największych atrakcji może okazać się pływanie łódkami po gęstej sieci kanałów. Głównym punktem widokowym miasta jest XIII wieczna dzwonnica, która stanowi jedną z największych atrakcji tego miasta. To oczywiście nie wszystko. Dużą atrakcją, zwłaszcza dla artystów będą też malarze, których spotkać można w każdym zaułku miasta. Nie ma w tym nic dziwnego. Brugia jest malownicza i podbija serca każdego. To dlatego wielu artystów decyduje się, aby tutaj przyjechać i uwiecznić ją na swoim płótnie. Piękne widoki są po prostu gwarantowane.

5/5 - (1 vote)
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką