20 znaleziono

Busem do pracy z Polski do Holandii

Choć polska gospodarka rozwija się dość dobrze, to wciąż wiele osób nie może znaleźć dla siebie odpowiedniego miejsca zatrudnienia. Bez pracy pozostaje spora grupa absolwentów gimnazjów czy liceów ogólnokształcących, którzy nie mają kwalifikacji zawodowych. Problem bezrobocia dotyka wiele kobiet w średnim wieku. Może więc warto znaleźć sposób na aktywność zawodową poza krajem?

Holandia wysoko ceni sobie pracę Polaków i chętnie przyjmuje każdego, kto chce uczciwie zarobić na swoje utrzymania.

Uroki Ede

Liczące trochę ponad 100 tys. mieszkańców Ede położone w środkowej części Holandii przy granicy z Belgią to piękne miasto, które odwiedza co rok tłum gości z całego świata. Piękna zabudowa starej części Ede, a w jej centrum niezwykle bogate w eksponaty muzeum historyczne, to tylko część atrakcji. Będąc w tym mieście warto pójść na koncert do Sali koncertowej, której akustyka słynna jest daleko poza granicami państwa. Wokół miasta jest wiele atrakcji przyrodniczych – można wybrać się na wycieczkę rowerową po okolicy i rozkoszować się krajobrazem kwiecistych pól z wiatrakami.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Ede

Tanie i komfortowe Busy do Ede wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Holandii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Holandii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Ede

Ede – miejsce pracy i życia

Ede nie jest zbyt dobrze skomunikowane z Polską – aby tu dotrzeć samolotem lub pociągiem trzeba licznych przesiadek. Zdecydowanie najlepiej podróżować busem do Holandii. Każdego dnia tanie busy do Ede wyjeżdżają z wielu miast w Polsce i w szybki, bezpieczny sposób dowożą pracowników do stolarni, gospodarstw rolnych, magazynów czy innych miejsc zatrudnienia znajdujących się w mieście lub jego okolicach.

Planowanie podróży warto zacząć od wizyty na stronie internetowej bus-do-polski.pl. Ta bardzo przyjazna i łatwa w obsłudze strona pozwala błyskawicznie znaleźć połączenie oraz zarezerwować bilet. I w tym miejscu właściwie kończy się cały wysiłek podróżnego – resztę problemów może on scedować na kierowcę busa.

Busy z Polski do Ede prowadzą doświadczeni, bardzo dobrze znający języki, pracowici i sympatyczni ludzie. Pasażerowie są odbierani spod swojego domu i otoczeni opieką przez całą drogę do Ede wysiadają pod adresem w Holandii. Zero stresu z powodu nieznajomości języka, wygodnie i tanio – początek nowego życia w Ede warto więc zacząć od wyprawy busem do Holandii.

5/5 - (1 vote)
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką