20 znaleziono

Wyjazd na zwiedzanie lub do Pracy we Włoszech – Busy do Genui

Włoskie miasto zachwycają praktycznie każdego turystę, bo łączą sobie fantastyczny klimat, pyszne jedzenie oraz mnóstwo zabytków. We Włoszech nie sposób się nudzić, a w mieście takim jak Genua dosłownie na każdym kroku można natknąć się na coś ciekawego.

Nasi przewoźnicy obsługują Bus do Genua

Tanie Busy do Genui jeżdżą z adresu na adres z Polski do Włoch codziennie, wybierasz przejazd busem spośród kilkuset przewoźników.
Bus do Genua

Miasto Genua i jego charakterystyka

Genua leży w północno-zachodniej części Włoch nad Morzem Śródziemnym u stóp Alp Liguryjskich i Apeninu Liguryjskiego. Łatwo sobie zatem wyobrazić, jak może być ciekawy wyjazd busem do Genui. Bliskość wody oraz gór, co przecież turystyczne spełnienie marzeń tak wielu osób. Genua jest jednym z największych włoskich miast, to ośrodek liczący ponad pół miliona mieszkańców. Jest gwarnie i tłoczno między innymi również ze względu na wielu turystów, którzy odwiedzają Genuę praktycznie o każdej porze roku.

Jak zwiedzać Genuę – busem do Włoch

Tanie Busy do Genui to wyjazd na kilka dni, a to naprawdę genialny pomysł. Na przykład na przedłużony weekend, krótsze wakacje, czy po prostu wyprawę, by oderwać się trochę od codzienności. W Genui na każdym kroku można natknąć się na jakieś zabytki, dlatego tak naprawdę najlepiej schować gdzieś głęboko mapę i po prostu spacerować. Pogoda zwykle dopisuje, można zatem podziwiać miasto z perspektywy nadmorskiej promenady, ciesząc się słońcem i klimatem śródziemnomorskim.

Gastroturystyka

Współcześnie jeden z głównych trendów w turystyce to podróżowanie tam, gdzie można zjeść coś pysznego. Wypad do tego włoskiego miasta z pewnością będzie pod znakiem kulinarnych rozkoszy – przepyszna kawa, smaczne owoce morza, zachwycające desery – po wielu godzinach aktywnego zwiedzania, można pozwolić sobie na takie smakołyki bez wyrzutów sumienia.

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką