20 znaleziono

Wyjazd na zwiedzanie lub do Pracy we Włoszech – Busy do Genui

Włoskie miasto zachwycają praktycznie każdego turystę, bo łączą sobie fantastyczny klimat, pyszne jedzenie oraz mnóstwo zabytków. We Włoszech nie sposób się nudzić, a w mieście takim jak Genua dosłownie na każdym kroku można natknąć się na coś ciekawego.

Nasi przewoźnicy obsługują Bus do Genua

Tanie Busy do Genui jeżdżą z adresu na adres z Polski do Włoch codziennie, wybierasz przejazd busem spośród kilkuset przewoźników.
Bus do Genua

Miasto Genua i jego charakterystyka

Genua leży w północno-zachodniej części Włoch nad Morzem Śródziemnym u stóp Alp Liguryjskich i Apeninu Liguryjskiego. Łatwo sobie zatem wyobrazić, jak może być ciekawy wyjazd busem do Genui. Bliskość wody oraz gór, co przecież turystyczne spełnienie marzeń tak wielu osób. Genua jest jednym z największych włoskich miast, to ośrodek liczący ponad pół miliona mieszkańców. Jest gwarnie i tłoczno między innymi również ze względu na wielu turystów, którzy odwiedzają Genuę praktycznie o każdej porze roku.

Jak zwiedzać Genuę – busem do Włoch

Tanie Busy do Genui to wyjazd na kilka dni, a to naprawdę genialny pomysł. Na przykład na przedłużony weekend, krótsze wakacje, czy po prostu wyprawę, by oderwać się trochę od codzienności. W Genui na każdym kroku można natknąć się na jakieś zabytki, dlatego tak naprawdę najlepiej schować gdzieś głęboko mapę i po prostu spacerować. Pogoda zwykle dopisuje, można zatem podziwiać miasto z perspektywy nadmorskiej promenady, ciesząc się słońcem i klimatem śródziemnomorskim.

Gastroturystyka

Współcześnie jeden z głównych trendów w turystyce to podróżowanie tam, gdzie można zjeść coś pysznego. Wypad do tego włoskiego miasta z pewnością będzie pod znakiem kulinarnych rozkoszy – przepyszna kawa, smaczne owoce morza, zachwycające desery – po wielu godzinach aktywnego zwiedzania, można pozwolić sobie na takie smakołyki bez wyrzutów sumienia.

Rate this post
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką