20 znaleziono

Busy do Graz – wygodny przejazd busem z Polski

Stolica regionu Styria, drugie co do wielkości miasto w Austrii położone nad rzeką Murą płynącą u podnóża Alp Styryjskich. Graz wraz z niezwykłymi zabytkami architektonicznymi oraz bogatą infrastrukturą turystyczną. To jedno z najciekawszych atrakcji wartych odwiedzenia podczas pobytu w  południowo – wschodniej części państwa.

Busy do Graz do pracy lub na weekend

Możliwość skorzystania z wygodnego przejazdu. Busy do Graz w trybie z adresu na adres sprawia, że ciekawy wyjazd busem do Graz będzie przedsięwzięciem łatwym.

Przejazd w komfortowych warunkach umożliwiają nowoczesne, bezpieczne pojazdy prowadzone przez doświadczonych, kompetentnych kierowców.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Graz

Tanie i komfortowe Busy do Graz wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Austrii codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Austrii spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Graz

Usługa z busy adresu na adres umożliwia odbiór pasażerów i bagażu. Nawet z małych miejscowości w Polsce, które nie mają bezpośrednich połączeń z zagranicą. Dowóz pod wskazany adres końcowy znacznie skraca czas podróży o przejazd z dworca lub lotniska.

Miasto Graz o każdej porze roku

Bogactwo krajobrazowe i kulturowe Grazu docenią wszyscy turyści, niezależnie od pory roku. Zimą Graz przyciąga amatorów sportów zimowych. Wiosną i latem to baza wypadowa do wypraw w Alpy oraz do licznych rezerwatów przyrody rozlokowanych w okolicach miasta.

W centrum Graz warto zwiedzić najstarszą na świecie zbrojownię. Jej zasoby przekraczają już 30 tysięcy bezcennych, bardzo rzadkich okazów broni, przede wszystkim z okresu wojen z Turkami.

Górujące nad miastem wzgórze to wyzwanie dla miłośników wycieczek górskich. Można tam dostać się również wygodną kolejką górską. Niezwykły widok z wieży zegarowej albo z któregoś fragmentu pozostałej po dawnym zamku zabudowy zrekompensuje wysiłek i wszelkie niewygody wyprawy na szczyt.

Miasto Graz dysponuje bogatą bazą noclegową i gastronomiczną – każdy, niezależnie od zasobności portfela znajdzie tu wygodne miejsce na wypoczynek wakacyjny.

Rate this post
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką