20 znaleziono

Wycieczka do Włoch lub wyjazd do pracy – busy do Mediolanu

Mediolan to jedno z najciekawszych miast we Włoszech. Chociaż nie oferuje ono tak wielu zabytków architektury jak inne. Często nawet dużo mniejsze włoskie miasta, ma w sobie trochę innego ducha. Oczywiście chodzi o modę i wszechobecny luksus.

Nasi przewoźnicy obsługują Bus do Mediolanu

Busy do Mediolanu codziennie z Polski z adresu na adres, najtaniej na bus-do-polski przewozy busem z Polski do Włoch
Bus do Mediolanu

Miasto Mediolan i jego atrakcje

W Mediolanie nie ma zbyt wielu zachwycających zabytków, chociaż oczywiście nie sposób ominąć jednej z najpiękniejszych katedr, jaką jest mediolańska Duomo. To jeden z obowiązkowych punktów na mapie tego miasta. Warto zwiedzić również kościół ze słynnym obrazem Leonarda da Vinci, który przedstawia ostatnią wieczerzę Jezusa Chrystusa. Spacer po Mediolanie nie będzie obfitował w zachwyty nad architekturą, natomiast może przysporzyć o szybsze bicie serca fanów mody.

Wielka moda w Mediolanie

Ciekawy wyjazd do Mediolanu dla fanów mody, zachwycających się projektami na przykład Prady czy innych włoskich marek, może zaowocować w naprawdę fantastyczne zakupy. To właśnie z tego słynie Mediolan. Pełno tutaj drogich butików najlepszych projektantów mody, a najsłynniejsza ulica Corso Como to wręcz obowiązkowa destynacja dla miłośników pięknych ubrań. Poza tym to właśnie w Mediolanie odbywa się jedno z największych modowych wydarzeń jakim jest Fashion Week. Dwie edycje w roku, jedna jesienią i jedna wczesną wiosną, ściągają do miasta największe gwiazdy związane z modą.

Piękne okolice Mediolanu

Busem do Mediolanu warto wybrać się też po to, by zobaczyć przepiękne okolice tego dużego miasta. Samo zwiedzanie Mediolanu to kwestia dosłownie dwóch dni. Później warto przenieść się na przykład w okolice jezioro Como, gdzie pełno zachwycających krajobrazów, malutkich miasteczek z wyjątkowym klimatem.

Rate this post
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką