20 znaleziono

Jaki jest najlepszy dojazd – Busy do Monachium?

Nastała wiosna, a wraz nią okres Świąt i długich weekendów. To najlepsza pora na zaplanowanie krótkich, ale atrakcyjnych wypadów. Jedną z propozycji może być Monachium.

Monachium stolicą piłki nożnej i motoryzacji

Miasto Monachium jest stolicą Bawarii, od wielu lat rozwija się bardzo intensywnie. Firmy oferują zatrudnienie a miasto wiele atrakcji dla turystów.

Miłośnicy piłki nożnej swoje pierwsze kroki kierują na stadion Bayern Monachium. Mogą nie tylko oglądnąć jeden z najpiękniejszych stadionów, ale także zrobić pamiątkowe zdjęcia z klubową drużyną.

Drugim atrakcyjnym miejscem dla turystów są zakłady produkcyjne BMW. W muzeum można w atrakcyjny sposób poznać historię najbardziej rozpoznawalnych samochodów, zapoznać się z właściwościami modeli i zwiedzić hale produkcyjne.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Monachium

Tanie i komfortowe Busy do Monachium wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Niemiec codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Niemczech spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busy do Monachium

Coś dla miłośników zabytków

Najcenniejsze zabytki Monachium znajdują się przy Marienplatz (Stare Miasto) o powierzchni 1km2. Zwiedzić można liczne kościoły, rezydencję cesarską oraz trzy muzea sztuki, których zgromadzono eksponaty od czasów starożytnych. Po trudach zwiedzania można odpocząć w Ogrodzie Angielskim, największym na świecie parku śródmiejskim.

Coś dla imprezowiczów

Jeśli chcesz zaplanować ciekawy wyjazd do Monachium, to zaplanuj go na październik. Odbywa się tam wtedy Oktoberfest, czyli największe na świecie święto piwa. Trwa przez cały miesiąc, można nie tylko degustować wszystkie niemieckie marki, ale także uczestniczyć w licznych imprezach towarzyszących. A możesz w łatwy sposób dojechać busem z polski do Monachium

Jak dojechać busem do Monachium?

Dojazd Busem z Polski do Monachium nie stanowi większego problemu. Do dyspozycji są połączenia lotnicze, regularne linie autobusowe lub można udać się Busem z Polski do Monachium. Ta ostatnia opcja ma wiele zalet, ale największą jest to, że przewoźnik Busem przewiezie Cię z Polski do Monachium z adresu na adres. Zamówiony bus odbierze nas z miejsca zamieszkania i dowiezie do miejsca docelowego na przykład w Monachium. Jest to szczególnie ważne dla osób słobiej mówiących w języku Niemieckim, ale także w porach nocnych, gdzie z przystanku musielibyśmy zamawiać taxi.

5/5 - (1 vote)
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką