20 znaleziono
Busy do Polski z każdego kraju w Europie, zabierają Cię z adresu za granicą i zawożą na adres w Polsce.

Nasi przewoźnicy obsługują miasta busami Busy do Polski

Najlepszy środek transportu – busy do Polski z adresu na adres, zdecydowanie mamy tańsze przewozy busem

Poluj na tańsze przewozy Busem gdy zbliżają się święta, Kiedy zaczyna się sezon letni lub rozpoczyna się sezon urlopowy, wielu ludzi na co dzień mieszkających za granicą, rozpoczyna operację logistyczną pod tytułem „przejazd” i zamawia busy do Polski. W tym miejscu, człowiek ten, mieszkający przykładowo w Rzymie, rozpoczyna rozmyślania – czy wybrać transport lotniczy, czy drogowy, a może koleją?

Przelot samolotem – a Bus do Polski

Transport lotniczy jest zdecydowanie najszybszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Wiążą się z nim jednak pewne niedogodności. Przede wszystkim linie lotnicze w terminach świątecznych znacznie podnoszą ceny. Dodatkowo, aby nie podnosić jeszcze bardziej kosztu. Warto by było wyruszyć tylko z niewielkim bagażem, co może być problematyczne, gdy wyjazd jest na nieco więcej niż 2-3 dni. Należy również pamiętać, że z lotniska należy jeszcze dojechać do docelowej miejscowości, co może oznaczać nawet 300-400 km dodatkowej podróży. Patrząc na trudność dojechania na lotnisko, może warto pomyśleć o tym jak porusza się na takiej trasie tani bus do Polski?

Przejazd koleją

Transport kolejowy jest zdecydowanie najmniej popularnym rozwiązaniem. Wynika to z niskiej jakości taboru kolejowego oraz czasu, jaki należy przeznaczyć na taką podróż. A może wygodniej busem do Polski?

Przejazd własnym samochodem

Transport drogowy zdecydowanie wygrywa w większości przypadków. Osoba wybierająca się do Polski tym środkiem transportu ma do wyboru kilka opcji. Może jechać własnym autem, może jechać busem do Polski, a może jechać autobusem. Podróż własnym autem wyjdzie w takim przypadku najdrożej. Koszt paliwa i amortyzacji auta zdecydowanie przekracza nawet transport lotniczy.

Przewóz osób busem do Polski

Lepszym rozwiązaniem jest są busy do Polski lub autobusem. Przykładowo przewóz osób busem z Niemiec do Polski będzie najwygodniejszy. Przede wszystkim dlatego, że jest to Bus Niemcy Polska z adresu na adres. A więc nie trzeba nikogo angażować w odbiór podróżnika z dworca. Transport autobusowy natomiast dowiezie nas tylko w nasze okolice, a nie dokładnie tam gdzie chcemy.

Busy do Polski – podsumowanie

Podsumowując, okres świąt czy wakacji to gorący czas dla różnego rodzaju firm transportowych. Osoba wyjeżdżająca również w tym okresie musi podjąć kilka decyzji, w tym o środku transportu. Najkorzystniej pod względem finansowym, czasowym i logistycznym wypada przewóz osób busem do Polski z adresu na adres. Na drugim miejscu można ulokować transport autobusowy. Transport lotniczy gwarantuje komfort i szybkość, jednak kosztem wysokiej ceny. Stawkę zamyka transport kolejowy, który przez bardzo długi czas transportu, jest zdecydowanie najmniej korzystny. Czyli statystycznie busy do Polski wygrywają, choć niejednokrotnie zdarza się że każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat.

Bus do Polski
Bus do Niemiec  aktywna do 14 sierpnia 2020r
koniczynka bus do polski - wylaczyc 17. maja
Miejsce na reklamę dla przewoźnika

Opinie zadowolonych pasażerów

Opinia użytkownika o bus do polski

Mam na imię Paulina i jestem zachwycona tą wyszukiwarką. Szukałam i szukałam przewozu dzwoniąc do przewoźnków każdego oddzielnie i słyszałam, dzisiaj nie, brak miejsc, może coś jutro znajdę jak się zwolni dam znać. A tutaj wpisałam skąd dokąd jadę, datę i numer telefonu do mnie. Po chwili dzwoniło kilku przewoźników. 🙂

Paulina Grych Moja ocena: 🥇🥇🥇🥇🥇

Opinia użytkownika o bus do polski

Kilka razy podróżowałam autobusem z Gelsenkirchen do Świdnika i to było uciążliwe – dojechać na autobus w Gelsenkirchen, autobus pojechał do Lublina i musiałam szukać przewozu do Świdnika. Tutaj tani bus do Polski który odbieraja mnie z mieszkania w Gelsenkirchen i zawozi pod dom do Świdnika 🙂

Justyna Polowin Moja ocena: 🥇🥇🥇🥇🥇

bus-do-polski-reklama-dla-przewoznika-besem
Opinia użytkownika Paweł Zimeshko

Zamówienie busa do Polski poszlo szybko i sprawnie, ta wyszukiwarka dała mi kilku przewoźników którzy odrazu do mnie zadzwonili i proponowali przewóz Busem z Monachium do Polski. Pokazałem znajomym podobała im się i będą korzystać.

Pawel Zimeshko Moja ocena: 🥇🥇🥇🥇

Opinia użytkownika z przewozu - Bus Niemcy Polska z adresu na adres

Musiałam niestety dość długo czekać na przewoźnika i wioząc mnie do Gniezna na domowy adres niestety odwoził wszystkich po kolei, wysiadłam ostatnia chociaż mogłam wcześniej. Ale zamówić bus Niemcy Polska z adresu na adres tutaj to łatwizna i portal polecam.

Marlena Kosiniak Moja ocena: 🥇🥇🥇🥇🥇

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy Busy do Polski

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką