20 znaleziono

Odwiedź Danie – najlepiej jechać Busem do Render

W Danii odwiedzić można imponującą liczbę miast niezwykłej architektury, muzeów, parków, restauracji oraz miejsc natury. Jednym z takich miejsc jest miasto Renders. Chociaż liczy sobie zaledwie 60 tysięcy ludzi, to jest doskonale znanym ośrodkiem w Danii.

Wyjątkowość Rander

Przyjeżdżając busem do Renders nie sposób nie odwiedzić Randers Tropical Zoo. Jest to najbardziej charakterystyczne miejsce w mieście i równocześnie jedno z najbardziej unikalnych w całej Europie Północnej. Rozumiem że wiesz gdzie najłatwiej zamówić busy do Renders. Jeżeli nie wiesz… już tłumaczę. Wejdź na stronę internetową bus-do-polski.pl lub zostań na tej, której jesteś. Wpisz w pola wyszukiwarki u góry, miasto wyjazdu i miasto przyjazdu np. Renders, wybierz datę i kliknij Szukaj.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Render

Busy do Render z adresu na adres codziennie dojedziesz z Polski do Danii
Busy do Render

Randers Tropical Zoo to największy w tej części kontynentu sztuczny las deszczowy, w którym odnaleźć możemy ponad 175 gatunków zwierząt oraz 350 gatunków egzotycznej roślinności. Sam kompleks podzielono na trzy oddzielne kopuły, pod którymi znajduje się fauna i flora Ameryki Południowej, Afryki oraz Azji.

Co robić w Rander?

Ciekawy wyjazd do Renders musi w sobie zawierać odwiedzenie Memphis Mansion. Szczególnie jeżeli jesteś fanem Elvisa Presleya. To wyjątkowe muzeum poświęcone jego osobie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Danii. Muzeum każdego roku odwiedza 130 tys. turystów, czyli przez liczbę osób dwukrotnie wyższą niż liczba mieszkańców Randers.

Dobrym sposobem na spędzenie czasu może być też Kulturhuset, czyli lokalny dom kultury. W tym modernistycznym budynku odnajdziemy takie miejsca jak Muzeum Sztuki, Muzeum Historii i Kultury, czy też wspaniale wyposażoną lokalną bibliotekę.

Jak już dojechałeś busem do Renders w Danii, to zastałeś niewielkich rozmiarów miasto – Renders oferuje wiele atrakcji i aktywności dlatego decydując się na wyjazd powinniśmy poświęcić więcej niż jeden dzień na odkrywanie tego magicznego miejsca.

5/5 - (1 vote)
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką