20 znaleziono

Odwiedź Danie – najlepiej jechać Busem do Render

W Danii odwiedzić można imponującą liczbę miast niezwykłej architektury, muzeów, parków, restauracji oraz miejsc natury. Jednym z takich miejsc jest miasto Renders. Chociaż liczy sobie zaledwie 60 tysięcy ludzi, to jest doskonale znanym ośrodkiem w Danii.

Wyjątkowość Rander

Przyjeżdżając busem do Renders nie sposób nie odwiedzić Randers Tropical Zoo. Jest to najbardziej charakterystyczne miejsce w mieście i równocześnie jedno z najbardziej unikalnych w całej Europie Północnej. Rozumiem że wiesz gdzie najłatwiej zamówić busy do Renders. Jeżeli nie wiesz… już tłumaczę. Wejdź na stronę internetową bus-do-polski.pl lub zostań na tej, której jesteś. Wpisz w pola wyszukiwarki u góry, miasto wyjazdu i miasto przyjazdu np. Renders, wybierz datę i kliknij Szukaj.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Render

Busy do Render z adresu na adres codziennie dojedziesz z Polski do Danii
Busy do Render

Randers Tropical Zoo to największy w tej części kontynentu sztuczny las deszczowy, w którym odnaleźć możemy ponad 175 gatunków zwierząt oraz 350 gatunków egzotycznej roślinności. Sam kompleks podzielono na trzy oddzielne kopuły, pod którymi znajduje się fauna i flora Ameryki Południowej, Afryki oraz Azji.

Co robić w Rander?

Ciekawy wyjazd do Renders musi w sobie zawierać odwiedzenie Memphis Mansion. Szczególnie jeżeli jesteś fanem Elvisa Presleya. To wyjątkowe muzeum poświęcone jego osobie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Danii. Muzeum każdego roku odwiedza 130 tys. turystów, czyli przez liczbę osób dwukrotnie wyższą niż liczba mieszkańców Randers.

Dobrym sposobem na spędzenie czasu może być też Kulturhuset, czyli lokalny dom kultury. W tym modernistycznym budynku odnajdziemy takie miejsca jak Muzeum Sztuki, Muzeum Historii i Kultury, czy też wspaniale wyposażoną lokalną bibliotekę.

Jak już dojechałeś busem do Renders w Danii, to zastałeś niewielkich rozmiarów miasto – Renders oferuje wiele atrakcji i aktywności dlatego decydując się na wyjazd powinniśmy poświęcić więcej niż jeden dzień na odkrywanie tego magicznego miejsca.

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką