20 znaleziono

Wyjazd do pracy w Niemczech – Busy z Polski do Stuttgartu

Niemieckie miasta stają się coraz bardziej atrakcyjne dla Polaków, którzy często wyjeżdżają tam nawet na kilka dni po to, by pozwiedzać i zrobić sobie mini wakacje. Busy z Polski do Stuttgartu na długi weekend? To świetna opcja dla osób szukających ciekawego miasta do zwiedzenia w 2 lub 3 dni. Tak samo wrócisz ze Stuttgartu do Polski wyszukując w w wyszukiwarce bus-do-polski.pl przewoźników wożących pasażerów Busem dresu na adres.

Nasi przewoźnicy obsługują Busy do Stuttgartu

Tanie Busy do Stuttgartu jeżdżą z adresu na adres z Polski do Niemiec codziennie, wybierasz przejazd busem spośród kilkuset przewoźników.
Busy do Stuttgartu

Miasto Stuttgart – charakterystyka

Stuttgart to jedno z większych miast w Niemczech, leżące nad niezwykle malowniczą rzeką Neckar. To, co charakteryzuje praktycznie każde niemieckie miasto, to ład i porządek, zatem nie inaczej jest też w Stuttgarcie. W mieście znajdują się liczne atrakcje, szczególnie fani motoryzacji będą czuli się tutaj jak ryba w wodzie. Ciekawy wyjazd Busem z Polski do Stuttgartu z adresu na adres, między innymi powinien zahaczać o wizytę w muzeum Porsche oraz Mercedes- Benz.

Co można zobaczyć w Stuttgarcie

Poza dwoma niezwykle ciekawymi obiektami związanymi z motoryzacją, w mieście znajduje się też wiele innych ciekawych punktów turystycznych. Jednym z nich jest Nowy Pałac leżący na atrakcyjnym placu w mieście, gdzie mieszkańcy miasta uwielbiają się relaksować. Piękne zabytki znajdują się również przy Starym Placu, nie można darować sobie wizyty w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, warto też po prostu niespiesznie pospacerować po mieście, delektując się magiczną atmosferą Starego Miasta.

Ciekawostki dotyczące Stuttgartu

Mieszkańcy Stuttgartu są uważani za ludzi bardzo wyluzowanych, co ponoć związane jest z historią miasta, która sięga jeszcze czasów rzymskich. To właśnie wtedy na tych ziemiach zajmowano się hodowlą koni, co wymagało niezwykle dużo uwagi, ale też cierpliwości. Sama nazwa miasta wywodzi się natomiast z języka staroniemieckiego i oznacza właśnie stadninę koni.

5/5 - (1 vote)
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką