20 znaleziono

Wyszukiwarka ułatwia zamówienie przejazdu busem z adresu na adres. Możemy je dostarczać dzięki aplikacji łączącej kierowców z pasażerami. Jak to działa?

krok-1 jak to działa w bus-do-polski
krok-1 jak to działa w bus-do-polski
krok-1 jak to działa w bus-do-polski
krok-1 jak to działa w bus-do-polski

KROK 1

Pasażer otwiera wyszukiwarkę

Pasażer – jak to działa? To proste – wpisujesz miasto wyjazdu i miasto do którego chcesz dojechać, wybierasz datę odjazdu i wpisujesz swój numer telefonu. Klikasz przycisk SZUKAJ i w tym momencie my wysyłamy wiadomość z zapytaniem SMS’em i e-mailem do wszystkich znalezionych przewoźników obsługujących tą trasę.

KROK 2

Do Twojego zapytania dopasowujemy wyjazdy

Przewoźnik otrzymuje sms z zapytaniem od pasażera – widzi skąd dokąd, kiedy chcesz jechać i ma Twój numer telefonu w wiadomości. Przewoźnik jeśli ma wolne miejsce na tej trasie w tym dniu, oddzwania do Ciebie proponując Ci przejazd i cenę – umawiacie się na godzinę i miejsce odbioru.

KROK 3

Kierowca odbiera pasażera z podanego adresu

Jak to działa – Kierowca i pasażer przedstawiają się sobie i zawierają ustną umowę – po prostu umawiają się na wyjazd. Następnie kierowca wybranego przewoźnika odbiera Cię z umówionego adresu który mu podałeś i zawozi na wskazany adres.

KROK 4

Kierowca zawozi pasażera na wskazany adres

Wyszukiwarka daje pasażerowi możliwość dostępu do szerokiej grupy przewoźników w krótkim czasie i tylko jednym zapytaniu o przejazd, dzięki czemu pasażer oszczędza swój cenny czas, a przewoźnik odbierając sprecyzowane zapytania może wybierać może wybierać te, które mu pasują i skupić się na prowadzeniu firmy.

Rate this post

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy 53.1276047

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką