20 znaleziono

Nasi przewoźnicy obsługują miasta busami O nas – Flotea to bezpieczeństwo

Angażujemy przewoźników i pasażerów, tak by każdy mógł osiągnąć swój zamierzony cel

Zmieniamy na lepsze sposób transportu, każdy z nas wybiera coraz wygodniejsze sposoby podróżowania. Na każdym kroku pojawia się okazja na dostosowanie narzędzi zamawiania przejazdów do zachowań pasażerów i przewoźników. To się nazywa podejście technologiczne. Pierwszy portal Flotea powstał 2009r i służył do zamawiania busa telefonicznie. Ten sam sposób jak korzystali pasażerowie z plakatów ogłoszeniowych, ale przenieśliśmy to do sieci. Minęło klika lat i teraz flotea i bus-do-polski to wyszukiwarki na najwyższym poziomie z rozbudowaną technologicznie infrastrukturą. Pomagamy milionom ludzi w całej Europie sprawnie zamówić busa pod swój dom i dojechać tam gdzie chcą.

Bezpieczne przewozy Busem w całej Europie z adresu na adres

Najważniejsze jest bezpieczeństwo – bezpieczeństwo pasażerów przewoźników i kierowców. Flotea to nasza Technologia, która zawsze znajduje się w centrum naszego zainteresowania. Wspólnie z ekspertami z dziedziny bezpieczeństwa opracowujemy nowe systemy pomagające zapewnić łatwy i niezawodny dojazd busem z adresu na adres z każdego miasta do każdego miasta w Europie.

Flotea to bezpieczeństwo pasażerów i dobro przewoźników – dbamy o to

Transport jest tym na czym znamy się najlepiej i codziennie ulepszamy – zmieniając poprzez nowoczesne technologie. Jeśli słyszałeś o technologii Blockchain, to wiesz że jest nowoczesna i za klika lat zastąpi obecną. W firmie Flotea kładziemy nacisk na rozwój technologiczny, nowatorskie rozwiązania i przede wszystkim dbamy o dobro pasażerów, kierowców i pracowników. Przecieramy szlaki dla innych, którzy jak się okazuje podążają za nami. Mozemy śmiało powiedzieć że Flotea to bezpieczeństwo.

Właściwe podejście i zrozumienie – wspólne podejście do każdego zadania

Stworzenie miejsca pracy, w którym każdy czuje się ważny to nasza dewiza stosowana na codzień. Dążymy aby wszyscy członkowie naszej społeczności począwszy od zespołu projektantów, programistów, testerów, sprzedawców i marketerów – poprzez współpracujących z nami naszych przewoźników, kierowców wykonujących przewozy busami – zawsze mogli być sobą, a ich indywidualność były uważane za zalety. Uczymy się codziennie i sprawiamy, że Flotea staje się z dnia na dzień coraz lepsza – dla każdego.

Czy ta strona była przydatna?

Grupa turystów dojechała busem do Polski
gupka turystów używa mapy w mieście
przewoźnicy z całej Polski
bezpieczeństwo flotea
zespół programistów
flotea
bus-do-polski

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy O nas – Flotea to bezpieczeństwo

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką