20 znaleziono

Wyjazdy do Polski z Belgii i Powroty do Polski z Belgii. W ofercie naszej firmy znajdziesz busy Polska Belgia i Polska Niemcy. Pełen profesjonalizm oraz bardzo wygodne pojazdy w naszej flocie, zapewniają nam ważne miejsce w branży międzynarodowego przewozu osób.

Bezpieczeństwo


Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego przy każdym przejeździe zapewniamy dwóch doświadczonych i zaangażowanych w pracę kierowców. Oczywiście wszyscy z nich posiadają aktualne badania. Dodatkowo naszym pasażerom gwarantujemy ubezpieczenie, które jest już zawarte w cenie biletu.

Nasi przewoźnicy obsługują Powroty do Polski z Belgii

Przewóz osób do Niemiec - śląskie
Powroty do Polski z Belgii

Powroty do Polski z Belgii – Wygoda


W naszej flocie możesz się spotkać jedynie z nowoczesnymi busami klasy VIP . Wszystkie z nich, posiadają bardzo bogate wyposażenie. Telewizja jakości Full HD, podwójna klimatyzacja, gniazdka przy fotelach, bezpłatne Wi Fi, a nawet praktyczne półki, na których możesz umieścić swój bagaż podręczny – to tylko niektóre z udogodnień, które stały się już naszym standardem. Naszymi busami możesz wygodnie podróżować także, dzięki fotelom, które mają możliwość regulacji, aż w trzech płaszczyznach. Regulację posiadają również umiejscowione przy każdym siedzeniu podłokietniki.

Trasy na Powroty do Polski z Belgii


Proponujemy przewozy busem do Szwajcarii, Niemiec, a także po terytorium Polski. Ze względu na przejazdy w tak zwanym systemie door-to-door, nie mamy wyznaczonych miejsc wyjazdów. Zabierzemy Cię ze wskazanego adresu i zawieziemy również pod konkretny adres. Nasze busy kursują regularnie. Z Polski wyjeżdżamy zawsze w poniedziałek, wtorek i piątek, natomiast ze Szwajcarii w środę, piątek i sobotę.

Rezerwacja busa do Polski


Jeżeli chcesz się upewnić czy będziemy mieli możliwość odebrania Cię z konkretnej miejscowości, potrzebujesz uzgodnić szczegóły przejazdu lub zarezerwować dla siebie miejsce – zapraszamy do wyszukiwarki. Wpiszesz tylko skąd – dokąd chcesz jechać, podasz swój numer telefonu i odrazu usłyszysz dzwonek Twojego telefonu – to przewoźnik sam do Ciebie zadzwoni.

Przesyłki – Powrót do Polski


Powrót do Polski busem z Belgii to podstawa działalności naszej firmy. Dodatkowo oferujemy możliwość przewozu przesyłek kurierskich. Możemy dla Ciebie dostarczyć zarówno standardowe paczki, jak i rowery, motory, sprzęt RTV i AGD, a nawet przekazy pieniężne.

Powroty do Polski z Belgii, Powrót z Belgii, Powrót do busem do Polski, Wyjazdy do Polski z Belgii

Aplikacja do zamawiania Busa


Powrót ze Belgii - pobierz aplikację mobilną
Powrót do busem do Polski- pobierz aplikację mobilną na iPhona
Rate this post

Popularne przewozy busami z adresu na adres

Zagraniczne przewozy ze Belgii do Polski

Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką