20 znaleziono

Wyjazd z busem Polski do Heidelberg

Może planujecie wyjazd do Heidelberg? Powiem Ci  jak to zrobić najprościej. Wejdź na stronę https://bus-do-polski.pl i wpisz masto z którego chcesz wyjechać, następnie wpisz miasto Heidelberg i wybierz datę wyjazdu, wpisz swój numer telefonu do kontaktu z Tobą i kliknij ‘WYŚLIJ” Brawo! Wysłałeś zapytanie o przewóz do wielu przewoźników, teraz poczekaj kilka minut… przewoźnicy zaczną dzwonić do Ciebie oferując Ci tanie przewozy busem z Polski do Heidelberg. Przyjadą po Ciebie w Polsce odebrać Cię z adresu który im podasz i zawiozą na adres który im wskażesz w Niemczech, Heidelberg.

Nasi przewoźnicy obsługują Busem do Heidelberg

Tanie i komfortowe Busy z Polski do Heidelberg wożą pasażerów w relacji z adresu na adres z Polski do Niemiec codziennie. Znajdziesz przewóz busem do każdego miasta w Niemczech spośród kilku tysięcy ofert przewozu busem.
Busem do Heidelberg

Warto jechać z Polski do Heidelberg, już mówię co tutaj zobaczysz..

To niemieckie miasto jest naprawdę urokliwym miejscem i znane jest ze swojego łagodnego klimatu. Warto tutaj chociaż raz przyjechać, aby zobaczyć piękny widok rzeki Neckar z tutejszego historycznego Starego Mostu.

Trzeba przyznać, że Heidelberg jest to jedno z nielicznych miast w Niemczech, które nie ucierpiało podczas drugiej wojny światowej. W tym miejscu znalazło się również miejsce dla amerykańskich żołnierzy, którzy mieli tutaj swoją siedzibę. Amerykańskie Siły Zbrojne mogą pochwalić się główną kwaterą.

Miasto Heidelberg może również pochwalić się wieloma zabytkami, które cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony turystów. Chociażby już wspomniany Stary Most, kościół Św. Ducha i uniwersytecki kościół św. Piotra. Warto również zawitać na Ulicę Główną, która jest jednym z najdłuższych deptaków w Europie. Hotel pod Rycerzem wsławił się tym, że jako jedyny przetrwał bombardowanie francuskie.

Wsiadaj w Busa i jedź z Polski do Heidelberg

5/5 - (1 vote)
Company banner

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nazwa przewoźnika

Ślask

Nie znalazłeś przewoźnika? Nic straconego!

Wypełnij formularz, a my poinformujemy Cię gdy pojawi się przewóźnik ktory obsługuje dane trasy.
* Pola obowiąskowe
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką