BEEGEE BUS

phone Zadzwoń do przewoźnika
Wyślij zapytanie do przewoźnika
Przewoznik Beegebus, busy z Polski do Niemiec

Busy z Polski do Niemiec i Holandii

Beege Bus przewozy – busy z Polski do Niemiec i Holandii. Specjalizujemy się w międzynarodowych przewozach osób busem z adresu na adres.

W trosce o wygodę naszych klientów zadbaliśmy o to, by wysyłane przez nas w trasę busy do Holandii i Niemiec były jak najbardziej komfortowe. Wszystkie nasze pojazdy posiadają WiFi, klimatyzację, a także możliwość oglądania filmów w standardzie DVD. Zapewniamy również wygodne i regulowane fotele, maksymalne wyciszenie kabiny i dostęp do napięcia 230 V. Dlatego, jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zapewni Ci komfortowy transport do Niemiec lub Holandii na zasadach door to door, koniecznie wypróbuj naszą ofertę. Jeśli to zrobisz zobaczysz że gwarantujemy maksymalną wygodę, komfort i bezpieczeństwo podróży, oferując jednocześnie najwyższą jakość świadczonych usług.

Trasy – busy z Polski do Niemiec

Na naszej stronie internetowej można znaleźć szereg informacji. Na temat busów z Polski do Nimiec i tras obsługiwanych przez naszą firmę. Więc wiesz że wysyłamy busy do Niemiec i Holandii praktycznie codziennie. Naszym zasięgiem obejmujemy województwa: lubelskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie i lubuskie, a także całe środkowe Niemcy i cały obszar Holandii. Jeśli chcesz zapytać nas o przewóz po prostu wpisz po lewej stronie miasto z którego wyjeżdższ, miasto do którego chcesz dojechać, datę i swój numer telefonu. Na pewno odpowiemy na Twoje zapytanie odrazu.

Rozkłady jazdy

Rozkład jazdy jakby to powiedzieć, takowego nie ma ponieważ trasę zawsze dostosowujemy do zapytań naszych pasażerów. Ale trasy optymalizujemy zawsze w taki sposób, by zapewnić naszym klientom możliwość sprawnego i szybkiego wyjazdu za granicę. Trasy z Holandii, Niemiec do Polski obsługujemy również praktycznie codziennie. Wystarczy że zapytasz nas czy mamy wolne miejsca dzwoniąc do nas lub wysyłając zapytanie w wyszukiwarki obok. Więc ta map.a poniżej pokazuje mniej więcej jak jeździmy i które regiony obsługujemy, dokładniejszych informacji chętnie udzeilimy Ci telefonicznie.


Mapa obszar obslugi beegebus busy z Polski do Niemiec

Busy z Polski do Niemiec – bezpieczeństwo

Zajmujemy się przewozem osób busami do Niemiec i Holandii. Jeśli czytasz ten tekst zauważyłeś pewnie, że jesteśmy jedną z wielu podobnych firm zajmujących się przewozami z adresu na adres – to prawda. Niemniej jesteśmy przewoźnikiem, który w przeciwieństwie do innych zawsze dba o swoich pasażerów i konsekwentnie wdraża procedury bezpieczeństwa. Nasza flota samochodów jest praktycznie nowa. Czyli widzisz że stawiamy na nowoczesne i bezpieczne pojazdy, które stale utrzymujemy na odpowiednim poziomie technicznym. Ale przede wsystkim bamy o to, by były one rzetelnie serwisowane i badane technicznie. Ponadto stale podnosimy kwalifikacje naszych kierowców, dzięki czemu możesz bezpiecznie korzystać z naszych usług.


Beege bus do Niemiec
beige bus informacje
busy z Polski do Niemiec

Po co wyjeżdżamy za granicę?

Emigracja zarobkowa, z którą mieliśmy do czynienia 10, a nawet 15 lat temu, była z pewnością jedną z ciemniejszych kart historii naszej gospodarki. Dziś, choć już nie jest tak popularna co kiedyś, to jednak wiele osób wciąż podróżuje do Niemiec i Holandii, a nawet jeszcze dalej.

Przyczyn tego zjawiska jest wiele, ale jedno jest pewne – niezależnie od powodów, dla których wyjeżdżamy za granicę. Warto wybrać profesjonalną firmę transportową, za pośrednictwem której cel ten zrealizujemy.

Przed podróżą przygotuj się choć odrobinę zapoznaj się z kulturą kraju do którego jedziesz, prawem, zakresem, poziomem opieki zdrowotnej i socjalnej oraz choć odrobinę z językiem. I w drogę 😉


Wybrane kierunki – ceny

Polska – Niemcy oraz Niemcy – Polska

Polska – Holandia oraz Holandia – Polska

280-320 PLN / 70-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 252-288 PLN / 63-72 EURO.

300-320 PLN / 75-80 EURO

Przy płatności przelewem za bilet ceny są niższe o 10% i wynoszą 270-288 PLN / 67-72 EURO

ac2cfb9d-40ef-4327-a509-f8e5c0cd9126

1791

PN, WT, CZ, PT, SO

WT, ŚR, PT, SO, ND

ul. Zygmunta Starego 11/10 
21-500 Biała Podlaska

+48 504 703 900