KMTrans

phone Zadzwoń do przewoźnika
Wyślij zapytanie do przewoźnika

KMTrans bus do Niemiec do Holandii i Danii, które kursują niemalże każdego dnia. Nic w tym dziwnego, ponieważ coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd za granicę. Kierunek jaki obierają, jest to najczęściej Holandia albo Belgia, ale także Dania i Niemcy.

Busy z Polski do Niemiec – co powinna mieć dobra firma transportowa?

Jeżeli chodzi o to co możemy Państwu zaoferować – nasze busy kursują codziennie. Mogą Państwo zarezerwować busy przez Internet, co pozwala nam wszystkim zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Ponadto nasze busy Polska Dania prowadzą doświadczeni kierowcy. Mają oni wieloletni staż za kierownicą i kochają to co robią. Oprócz tego w razie gdyby się Państwu nudziło, nasze busy wyposażone są w DVD. Także jak widać, mogą Państwo obejrzeć swój ulubiony film. Ponadto nasze samochody mają kilkustrefową klimatyzację, żeby przyjemniej się nam jeździło. Jeśli podróżują Państwo ze zwierzętami – nie ma problemu. 

Na tej mapie widzisz jakie regiony obsługujemy w Polsce, Niemczech, Holandii i Belgii

Busy Polska Holandia – dlaczego warto jest korzystać z usług naszej firmy K&M Trans?

Zajmujemy się nie tylko przewozem osób i zwierząt. Gdy chcą się Państwo przeprowadzić – wystarczy do nas zadzwonić i domówić szczegóły. To my jesteśmy dla klientów, a nie oni dla nas. To o czym należy wspomnieć, to prosimy o nie przewożenie substancji nielegalnych, na przykład marihuany. Pasażerowie nie mogą być także pod wpływem alkoholu, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. A przede wszystkim wygodę i komfort podróży.

Internet w Busie do Holandii

Wyposażyliśmy nasze busy w bezprzewodowy Internet, dzięki czemu mogą Państwo się kontaktować z rodziną oraz przyjaciółmi przez całą podróż. Jeździmy w systemie door to door, więc nie muszą Państwo jeździć specjalnie na dworzec. Podjeżdżamy pod same drzwi, robimy tak samo przy przewożeniu paczek. Wielu klientów nam zaufało i to dla nich stworzyliśmy kartę stałego klienta. Proszę pytać nas o zniżki na trasach Polska – Niemcy czy Holandia – Polska. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeżdżenie busami jest o wiele bardziej opłacalne niż podróż własnym samochodem. Dzięki temu, że bezpieczeństwo oraz komfort naszych klientów jest dla nas najważniejsze, co miesiąc cyklicznie robimy przegląd naszych samochodów. KMTrans bus do Niemiec to w oczenie wielu naszych pasażerów bardzo dobry przewoźnik.

Zapraszamy do zamówienia miejsca w Busi do Holandii

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty i nie tylko. Będą Państwo zadowoleni z naszej oferty.

KMTrans bus do Niemiec i Danii
Bus do Holandii

KMTrans bus do Niemiec i Busy do Polski

1e6aa510-6294-4d4b-9b17-bd903f5a495c

2394

PN, WT, ŚR, CZ, PT

PN, WT, ŚR, CZ, PT, SO

01-180 Warszawa
ul. Górczewska 10

+48 517 096 422